Nincs minden veszve?

Figyelt kérdés
218pontom van..és sajnos nincs meg a határ..:S. de duplázás , hogyan működik itt, mert úgy 313 pontom lenne. Most hogyan tovább akkor?:S
2011. júl. 21. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

a rendszer automatikusan a jobbat számítja, és ha az alapján, amit a felvi ír felvettek akkor jó, ha nem akkor nem.

más: miért akar mindenki egyetemre meg főiskolára menni?

2011. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendszer kiszámolja neked hagyományos és duplázós úton is a pontokat, és a számodra kedvezőbbet veszi figyelembe. Úgyhogy ha azt mondja, hogy nem elég a pontod, akkor ott már hiába variálnál.
2011. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy azzal a módszerrel számolják a pontjaid, amelyikkel több pontod van. Vagyis neked DUPLÁZÁSSAL van 218 pontod. Ha mégis hiba történt, akkor is a fellebezési időt már túllépted.
2011. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felvi tuti nem téved, de az utolsó kommentelő igen azzal az állításával, hogy késő fellebbezni. Noha persze ok nélkül értelmetlen de pl. én csináltam olyan marhaságot tavaly mikor jelentkeztem, hogy képes voltam nem elküldeni egy dokumentumot és a számomra előnyösebb módszernél a felvi 0pontot számolt :D és fellebbezés segítségével újraszámolták és noha speciel az egyetemről késtem 2hetet (utólag gond volt az eha kóddal meg az órarend összeállításával) de végül is így se volt késő és most is bent vagyok :)
2011. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de 218 ponttal ne is akarj továbbtanulni.
2011. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!