Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet ebből még 3as?

Lehet ebből még 3as?

Figyelt kérdés
Érettségin kémia írásbelit 20pontosra írtam meg ha minden igaz.. szóbelin hogy kell teljesítsek, hogy hármas meglegyen? :)
2011. máj. 19. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kell teljesítened,de természetesen lehet.Maximum pontszámot se lenne rossz megszerezni,de talán a háromnegyede elég lesz,pontosat nem tudok mondani
2011. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor még a legtöbbnél is többet kell adnom magamból :$ :)
2011. máj. 19. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Matekon megbuktál, vagy mi a szösz?

Ha már természettudományos tárgyat választottál, illene megtanulni %-ot számítani.

2011. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Előre hozott érettségi.. ;) De kedves tőledd, ténylegg...
2011. máj. 19. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ehhez a 20 ponthoz adjál hozzá max 50-et egy hibátlan szóbelivel. Ekkor 70 pontod lesz a 150-ből. Szinttől föggően pedig nézd meg a százalékhatárokat.
2011. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

És szerinted egy tizenegyedikes gyerektől nem várható el a % számítás? Mikor is tanulja az ember? Úgy 6. osztály körül?

Inkább ne reagáltál volna, csak elgondolkodtál volna...

2011. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se kell neki bunkón válaszolni.Aki csak ilyen haszontalan válaszokat ír,az ne is írjon!
2011. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezen az oldalon úgy írok, ahogy akarok. Hiába véded, igen is gáz, hogy egy évvel érettségi előtt nem tud %-ot számolni. Azt nem értem, hogy az ilyen egyáltalán miért jut el odáig? Miért nem buktatják meg előbb?

Egyébként meg ha picit is elgondolkodik ezen, és utánanéz, hogy hogyan is kell kiszámolni, meg megnézi, hogy hány pontos az érettségi, és hány %-tól hármas, akkor már többet segítettem neki, mint te azzal, hogy a segge alá toltad a megoldást.

2011. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönööm a normális válaszokat! :)

Amúgy nem értem, most ez egy olyan oldal, ahol bármilyen kérdést feltehetsz... szóval elég szánalmas hogy inkább másokat oltogatsz mint hogy segítenél nekik Kedves Válaszolóó... /: Jóó ember lehetsz.. ;)

2011. máj. 19. 21:32
 10/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem értem, most ez egy olyan oldal, ahol bármilyen kérdést feltehetsz... "

Igen. Emiatt a gyerekek egyre butábbak lesznek. Arra sem képesek, hogy alapvető dolgoknak utánanézzenek az interneten. Azért erősen elgondolkodom néha, hogy az ilyen emberek mire mennek az életben.

Felőlem lebunkózhatsz, attól még van igazság abban, amit mondok.

Annyit kellett volna tenned, hogy megnézed hány pontos az írásbeli és a szóbeli, majd kiszámolod, hogy hány pontot kell elérned a hármashoz.

Miért tetted fel a kérdést? Azért mert szimplán lusta vagy, és szereted, ha más dolgozik helyetted? Vagy nem tudtad hol keresd? Ez esetben miért nem kérdezted meg, hogy hol tudsz utánanézni? Nagyon szívesen elárultam volna.

2011. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!