Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE programtervező informatik...

ELTE programtervező informatikus szakra felvesznek kb 500 embert. Ebből mennyi végzi el az alapszintet (BSC)? Azt látom, hogy idén MSC-re 16 embert vettek fel, de érdekelne a BSC is.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rég néztem erről egy statisztákat, emlékem szerint 92% hagyja ott, csúszik legalább egy félévet, de holnapra holnapra, vagy későestére meg tudom nézni pontosan.
2011. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, az jó lenne:).
2011. ápr. 30. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm BME villamos mérnöki szakra jár. Azt mondta 350 körüli létszámmal indultak anno, normális ütemtervben 6-an, azaz HATAN végeztek arról az évfolyamról bukás nélkül. A többiek csúsznak, vagy ott hagyják.

Én egy kis fősulira járok, itt 50-es létszámmal indultunk, még csak első év vége van, de 23-an maradtunk azok, akik nem csúsztak semmiből, és nem adták fel. Azzal együtt is, hogy az évfolyamok összecsúsznak, összemosódnak, minden évben csak 5-6 diploma kerül kiosztásra, abból pl legutóbb is csak 2 volt diploma, a többi oklevél, hiszen nem volt nyelvvizsgájuk az illetőknek.

2011. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak 16-ot vettek fel Msc-re? Ennél biztos sokkal többen vagyunk!
2011. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy összesen többen vagytok, de felvin az van kiírva, hogy 16-ot(vagy e-körül, ha rosszul emlékszem).
2011. máj. 1. 08:08
 6/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem, most februárban vettek fel oda 16 embert, szeptemberben 60 körülit.

Ezek szerint te is odajársz. Tudnál nekem valami infót mondani a szakkal kapcsolatban? Tényleg nagyon nehéz? Mennyire kell jónak lenni, hogy felvegyenek Msc-re? Mennyi gyakorlati képzés van? Milyen a társaság, a tanárok, illetve milyen is oda járni?

Előre is kösz:)

2011. máj. 1. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm pasija ugyanezt végezte, de Msc-n.

5-en végeztek össz-vissz. Kemény szak az alapszak is ebből.

2011. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!