Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnázium vagy Szakközép? És...

Gimnázium vagy Szakközép? És miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 11:59
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
32%
Én gimis voltam, de ti (már aki) menjetek csak szakközépbe! Ott úgy se lehet megbukni... . :D
2015. aug. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Utolsó: Több ismerősöm ment egyetemre szakközépiskolából, mint gimnáziumba járó. Nem kéne ennyire hülyének nézni a szakközepeseket!
2016. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni, majd rájön :)

A változások folyamatosan jönnek, ha nem képes elfogadni őket, vagy alkalmazkodni hozzájuk, akkor ez van.

2016. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Utólag megbántam, hogy gimibe mentem. Nagyok voltak a követelmények, az önbizalmamat teljesen elvette, mert egy nyomorult hármasért is meg kellett szenvedni, természetesen így az érettségit is azok alapján értékelték milyen tanuló voltál 4 évig. Szakközépben meg normál tempóban mennek, az érettségire készülnek, sokkal könnyebb jobb eredményt elérni, nyilván tanulással, de szívatják szét az embert. Úgyhogy szakközép. 22/f
2019. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
De NEM szivatják szét az embert.
2019. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Mindegy mely, èn kereskedelmi szakközèpben èrettsêgiztem, ès felvettek egyetemre/ SZIE/


Bàrmely közèpiskola lehet, attól függ, milyen szigorúak a tanàrok..

2021. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!