Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan szoktál puskázni?...

Hogyan szoktál puskázni? Lebuktál már?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
a "kólásat" én is ismerem, csak az a baj, hogy a tanárok nagy része is
2011. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
A padra írás nem annyira jó,mert nálunk volt olyan hogy termet cseréltünk,előre nem tudtuk melyik terembe megyünk,csak a tanár.
2011. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Én közvetlenűl a tanárral szemben űltem, a legelső padban. A tanári asztal az én asztalom fölött volt egy picikét. A tanár nem láthatta az oda írt dolgokat. Soha nem buktam le.
2011. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én egy pzs-re írtam fel a dolgokat, és úgy csináltam, mintha kicsit náthás lennék, tehát folyton törölgettem a szemem, stb. És nem buktam le. :D
2011. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
én mindig kinyomtatom az anyagot és ráülök, ha kell valami csak lenézek és szétnyitom a lábam, ha jön a tanár összezárom és ennyi. Mikor lefelé nézek úgy teszek mintha erősen gondolkodnék, még sose buktam le ezzel.
2011. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Nekem fekete a vonalzó, amire ha grafittal írok, csak bizonyos szögből látszik. Berakom a tolltartómba és nyitva hagyom. jobb mint a papír, kevésbé feltűnő, még nem buktam le vele. olyat is szoktam, hogy begépelem nagyon kicsi betűmérettel, lépformátumban rárakom az iPodomra, és kirakom háttérnek. Ha kell, egyszerűen kihúzom a zsebemből, és megnyomok egy gombot (telefonnál is működhet ha jó nagy a kijelző). Tanárnő kérem, én csak megnéztem, mennyi az idő. :D Bár még nem vette észere, úgyhogy nem is kérdezett rá. :)
2011. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

*vonalzóm

*képformátuban

2011. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Eskemo válasza:
64%

Elitélem a puskázást, inkább írok saját fejből egy hármast, mint hogy "büszkén" hülyén összeszedjek egy ötöst.

De most kisérettségin, kaptam az alkalmon, amikor mondta h. 2005októberitől-2010októberi-ig írunk és telefonra ráraktam a megoldókulcsokat. :)

Persze át is néztem, kb tanulgattam is, könnyebben tudtam melyiket kell elővenni. Ezért már megérte a touchpados vacak. ^^ 84%os lett :)

2011. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
minden fajta jeleket rajzoltam az asztalra például szemet meg üveget,és az volt a szemüveg televolt az asztalom képírásokkal,úgy éreztem magam mintha Egyiptomban lennék :D A másik hatásos módszer,hogy otthon megírtam a verset,beletettem az iskola padba,és amikor szedte össze a tanár kivettem a padból,és odaadtam neki. :D
2011. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
A puskázásban mindig benne van, hogy lebukhatsz. El kell dönteni előtte, felvállalod e, vagy sem. Én is buktam már le, de jóval kevesebbszer, mint ahányszor nem. Főiskolán sokszor, csak a puska menthet meg, viszont láttam már olyan tanárt is, nem egyszer, aki a puskázással gyanúsított egyén táskáját is átkutatta, nem hogy a tolltartóját. zsebeit, nadrág szárát, tenyerét, padját, számológépét, egyszóval mindenét. S ha nem talált semmit,gyanúból akkor is ráírta az elégtelent. Megtehette, ő volt a tanszékvezető. Egyébként nálam a harmonika puska vált be.
2011. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!