Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan szoktál puskázni?...

Hogyan szoktál puskázni? Lebuktál már?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, utolsó, tudod én meg az olyanokat utálom, mint te! Nagyon dicséretes dolog, hogy mindent rendesen megtanulsz, de ne irigyeld már a többiektől sem a jó jegyet! Majd ők egy szót nem fognak tudni érettségin és max egy kettest összekaparnak, te meg mivel tanultál ötöst kapsz. Bocs, de ez szimplán irigység, amit te csinálsz.. Neked is van választási lehetőséged, mint mindenkinek, hogy megtanulod-e becsületesen, vagy puskázol. Te az előbbit választottad a többiek meg az utóbbit. Mindkettőnek van hátránya és előnye, hosszútávon nyilván a tied a jobb. De ezért nem kell másokat utálni!
2011. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%

Nem utálom, csak rosszul esik, mert nem becsületes. Azonkívül van, amiből tök hülye vagyok, és mégis megtanulom, kapom a 3-ast, és az is 3-ast kap, aki el sem olvassa. Ez dühít.

Mert nem mondom, hogy a puskázás alapvetően rossz, de nem helyes csak arra menni. Mert akkor megértem, hogy ha nincs ideje, beteg volt, stb. Ilyenkor oké, de amikor valaki elvből nem tanul...

2011. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

És nem tőlük irigylem a jó jegyet, kapjon az, aki megérdemli. Időnként nem lehet kivédeni másképpen, de akkor sem helyes.

Amúgy meg sokan még akkor is 2-3-ast kapnak, amikor ott van minden puskában...

Én képes vagyok tanulni, akkor más is. 9 féle gyógyszert szedek, súlyos beteg vagyok, morfiumszármazékot kell szednem, fájdalmaim vannak. Ha én képes vagyok tanulni ilyen állapotban, akkor azok is, akik inkább buliznak. És nem vagyok féltékeny, kell a szórakozás, a pihenés. Csak akkor sem tudom felfogni, hogy miért kell MINDIG.

És köszi szépen, nem is ismersz,de utálod a fajtámat. Ó, a mocsok szorgalmas mindenemet....

2011. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer puskáztam, akkor is a kezemre írtam a kémia képleteket. Nem szeretek puskázni mert nem csak magamat, de másokat is becsapok. Arról nem is beszélve, amikor olyan társaim vannak, akit a tanár ajnároz, meg soha nem ír be neki semmit, közben pedig mindenki tudja róla hogy soha nem tanul. Viszont van egy olyan osztálytársam aki ugyan gyakran puskázik a humán tárgyakból, viszont a matek középszintjét 96%-ra írta meg. A tolltartós módszert használja, és azzal is bukott le egyszer: a tanár miközben segített neki, véletlenül lelökte a tolltartóját. Gáz volt neki.
2011. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Mateknál nem merek, meg nem is lehet, magyarnál szintúgy, osztályfőnöknél, igazgatóhelyettesnél ki van csukva, elméletből néha, akkor a hagyományos papírlapra írom duma, aztán kockáztatok. Fizika: számításokból írtunk (ma). Akkora mázlim volt. Tegnap meg tegnapelőtt kivételesen figyeltem és mindegyik feladatnak ott volt a megoldása a füzetben. Rendesen levezetve meg minden. Egyszerűen kimásoltam, 4-es vagy 5-ös lesz. Tanárnő nem vette észre, tán 3-an írtunk a lapra, 2 félig, én tele, a többi mind üresen adta be. Ügyes vagyok, mázlim volt. :)
2011. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:

Én ritkán puskázom, eddig hagyományos módszerrel papíron csináltam. Padba a táskát, kisebb zsebbe berakom puskát és onnan gyorsan ki tudom venni, ha nem néz oda, és gyorsan vissza is tudom rakni, ha esetleg járkálós a tanár. Nekem asztalról, tolltartóból nem megy, de van olyan tanárom aki néha végignézi a karodat, tolltartódat, esetleg hogy nem ülsz-e rajta.

De kezdek áttérni egy új módszerre, telefonom olvassa .doc ot beállítom oldalszélességet wordben, hogy teljes képen legyen írás olvasható nagyításon, de máshol(képernyőn kívül) nincs szöveg. Így szinte akármennyi anyagot be tudsz vinni, egy helyen van, kicsi helyet foglal. De akkor sincs baj, ha teló nem olvas .doc ot, ugye mert lemented képbe és ugyanott vagy. De ilyenkor ajánlom lejelszavazni a saját fájlokat(de ez csak elővigyázatosság) és kikapcsolni az auto billentyűzárt, hogy azzal se kelljen kínlódni. Bár ez tapizós mobiloknál nem (így) áll fent.

2011. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
A tesóm úgy szokta, hogy ráírja a lábszárára, azt felteszi a székre, és amikor a tanár nem figyel, akkor egyszerűen megnézi. Egyszer olvastam olyat, (lányoknak) hogy piros tollal felírod a combodra, bőrszínű harosnát veszel fel, és miniszoknyát: messziről nem látszódik, a tanár meg nem tapizhat le... Én személy szerint nem nagyon szoktam puskázni, néha a szomszédéra átnézek...
2011. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
én kiszoktam írni a dolgokat mini post-it-ra és ugye magas szárú cipőt veszek fel beledugom a puskát és ha kell vmi keresztbe teszem a lábam.eddig egyetlenegy tanár se vette észre ;)
2011. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
kólás üvegnek a matricáját befénymásolod megszerkeszted a gépen úgy hogy a matricára ráírod [paint-ben] a tudnivalót és a kólás üveget kinthagyod a padon
2011. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

Én óra előtt pici betűkkel ráírom ceruzával a padra amit nem tudok, ez azért is jó, mert ha arra jön a tanár gyorsan le tudom törölni :D

Még nem buktam le c(:

2011. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!