Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan szoktál puskázni?...

Hogyan szoktál puskázni? Lebuktál már?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
főként füzet, néha könyv, padból általában, de valamikor kirakom az ölembe :D
2011. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
jah és igen buktam már le, de nem kaptam érte semmit, csak rámszólt a tanár.. ._.
2011. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Tolltartóból. Kinyomtatom a puskát ( néha az egész tz anyaga úgy ahogy van benne van :D) és azt nyitogatom mikor a tanár nem néz oda. Nincs lebukás veszély, mert ha közeledik még be lehet gyorsan csukni, akár a táskába is eltenni. Egy tolltartó senkinek sem tűnik fel. Plusz ott van közvetlen előtted, nem kell sokat nézned, hogy pl. messze van meg ilyesmi.
2011. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
A bal csuklómra felgumizom a tételeket, és a jobb kezemmel papírzsebkendő takarásában lapozom azokat. A papírzsebkendő alatt kihúzom a megfelelő tételt, a papír alá rakom, és lemásolom. Amikor végeztem, összegyűröm a papírzsebkendővel együtt, és a padba dobom. Még nem buktam meg vele.
2011. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Még soha nem buktam le, múltkor az egész kémia tz-t abból írtam és nem kis anyag volt. 4-es lett. :DD
2011. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
begépelem, 3-as betűméretbe rányomtatom egy matricás lapra és ráragasztom az alkaromra. Ezzel én se buktam még le sose
2011. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
én 6-os méretben nyomtatom ki, ha nem vok biztos az anyagban akkor akár az egész részt kinyomtatom és zsebre rakom vagy ráülök, majd a papírom alá rakom átírom és be a zsebbe...onnan pedig mikor hazaérek a puskagyűjteményembe teszem!! :D
2011. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

23:03 vagyok. Van még egy másik trükköm is. Ahhoz kell egy olyan fajta cellux, ami matt színű és lehet rá írni:

[link]


Ez nem ragad olyan brutál módon mint egy normális, így nem szakítja fel a papírt.


Tehát úgy csinálom, hogy megszerkesztem gépen a puskát, kinyomon 3-as betűméretbe és mikor még friss a nyomat akkor vágog egy darabot a celluxból és ráragasztom. Kicsit rányomkodom egyenletesen, majd lehúzom. Ezáltal TÖKÉLETESEN rajtamarad a szöveg.


Végül ezt vagy a kezemre, vagy a padra vagy akárhova ahol nem veszik észre ráragasztom:) 18/L

2011. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ügyes megoldások!:)
2011. ápr. 16. 11:25
 10/32 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, nem mondom, előfordult már, főleg most, hogy gimit váltottam, itt sok a követelés, és kevés az oktatás. Így muszáj, amúgy elítélem a dolgot.

Maximum a tolltartóba, vagy a ruhám zsebébe szoktam tenni.

Azokra haragszom viszont, akik egész délután a facebookon lógnak, és el sem olvassák az anyagot, csak a fénymásolnak egy puskát, és olyat írnak mint én, aki becsülettel tanulok.

2011. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!