Felvesznek a gimibe?

Figyelt kérdés
ideiglenes felvételi jegyzéken 86. vok. 28 embert vesznek fel. ez egy általános tantervű osztály. van ezen kívül még 6 tagozat. a tagozatos osztályok létszáma 15 fő. és azt mondják hogy aki tagozatra megy az megjelöli az általánost is. van esélyem ?
2011. márc. 24. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges, hogy bekerülsz, de ezt így nem lehet megjósolni :)
2011. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Énis egy felvételiző diák vagyok :D Meg sem fordul bennem hogy nem vesznek fel. Meg amúgy sem lehet tudni, hogy mit néznek. Én speciel a 15 fős osztálynál 35. voltam ami, szerintem nem a legrózsásabb. A második megjelölt suliban pedig 40. helyen álltam ahova szintén 15 főt vesznek fel, de bízok benne hogy fel fognak venni :D
2011. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem keress rá a tavalyiakra, hogy hanyadik volt az utsó aki bekerült a rangsorban. Így könnyebb matekolni. Amúgy lehet esélyed.
2011. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!