Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a szent lászló gimibe?

Figyelt kérdés

sziasztok..meg volt a központi... hát azt hittem jobb pontjaim lesznek :s 69 pontom lett... :s

a félévi átlagom 4,8

7 év végi: 4,6

rajz tagozatra vagy olaszra szeretnék jelentkezni... nagy álmom h. bekerüljek..szerintetek van esélyem...nagyon jó lenne... uii: nem tudjátok mennyire kell jól rajzolni aki rajzra akar menni, milyen rajzokat vigyek??? előre is köszi..és sok szerencsét mindenkinek :)


2011. febr. 6. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni,de az olaszra nem hiszem,hogy felvesznek az irasbelid miatt...de a rajzra meg siman van eselyed mert ott az a lenyeg hogy rajzolsz...

Hat...nyilvan a legjobban sikerult rajzokat vidd el,lehetoleg sokszinu legyen a valasztek(ne csak egy fajta) DE! A helyedben biztos nem vinnek ilyen animes rajzokat,max. akkor ha tenyleg remekmu,de nem hiszem,hogy ez ertekelnek a tanarok.Sok sikert: )

2011. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én egy Lászlós olaszos vagyok. :)

Hát én nem mondanám azt, hogy esélytelen... Én 74 ponttal jutottam be, bár amikor én írtam a központit, elég gyenge lett sok mindenkinek. :D Nem tudom most mi a helyzet. :) Egyébként az átlag nem számít, mert pl. lehet úgy voltál 4,6, hogy csak a készségtantárgyakból voltál rossz. :D Szóval... rajznál nézik a rajzos jegyeid is, olasznál nagyobb mértékben nézik a magyar központid eredményét. (40%-ban, 30%-ban pedig a matekot, és még 30%-ban a hozott pontokat!)

2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly engem felvettek olaszra 74 ponttal, ami nagyon jónak számított akkor, 67 ponttal nem vették fel egyik osztálytársamat. Rajzra viszont bekerült 63 ponttal egy lány, természetesen ott a jó rajztudás nyom nagyot a felvételiben. De olaszra alapból nem könnyű bejutni, mert nagy a túljelentkezés, és itt a legjobb a tagozat.
2011. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!