Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted jó lenne, ha visszah...

Szerinted jó lenne, ha visszahoznák azt, hogy a suliban megüthetik a tanárok a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a rettegés valakitől az nem egyenlő a tisztelettel. Ha diákot érdekli az anyag akkor nem is kell erőltesd magad, hogy csend legyen, viszont ha nem érdekli akkor ütheted, vághatod mert egyszerűen nem tud figyelni.
2011. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Jah persze ezeket szeretem......

Szerinted egy diákot minden anyag érdekel. A jó nagy f@szt!

Bárhogy előadhatja a tanár színesen interaktívan érdekesen, van egy réteg mindig több kevesebb akit nem érdekel ez az egész. Azzal mit csinál az ember?? Főleg a beszólogatósok szoktak azok lenni. Olyat meg csak az állít, hogy minden diákot le lehet kötni egy órával, az képben sincs a dolgokkal, vagy akkor valami utópisztikus iskolába és osztályba került.

2011. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom amit láttam. A tanár nem csinált egyebet csak mesélt, de azt érdekes, valós példákkal alátámasztotta. Látszott rajta, hogy Ő is élvezi az egészet és nem csak a pénzért csinálja. Mindig tudta, hogy mi érdekli a diákot. Ha ez neked lehetetlennek tűnik akkor van mit még tanuljál. Ha az osztály többségét rá tudja venni a tanár, hogy figyeljen, akkor arra a pár személyre akik zavarják az órát az osztálytársak is rászólnak.

Az erőszak nem old meg semmit. Kár, hogy a 21-ik században még nem világos mindenki számára.

2011. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok sajnos nem ezt mutatják, de remélem hogy így van!
2011. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

SOHA!!!


Ha egy tanár meg merné ütni a majdani gyerekemet,tőlem kapná vissza a kedves tanár vagy tanárnő!

Én se ütném meg soha (pedig én leszek az anyja) akkor egy idegen ember, HOGY MERÉSZELNE ilyet tenni??

Egyébként a törvény IS TILTJA!!!!


Az a tanár aki fizikailag bántalmaz egy diákot akár 3 év börtönt is kaphat!

Ha egy tanár tud arról, hogy egy kollegája megüt gyerekeket és nem jelenti föl, akkor a kollega is a vádlottak padjára kerülhet BŰNPÁRTOLÁS miatt! Ugyanis ilyen esetekben nem csak morális de jogi értelemben is KÖTELEZŐ feljelentenie a gyerek bántalmazó kollegát!


Aki pedig csak fizikai erővel tud "nevelni", az ne menjen tanárnak. Válasszon más pályát! Ja és a türelmetlenekre is ugyanez vonatkozik!

A fizikai erőszak a primitív emberek "nevelési" módszere.

2011. febr. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!