Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bepánikoltam! Mit csináljak?

Bepánikoltam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig biztos voltam benne, hogy bioszból akarok majd emelt szinten érettségizni. Még 2 évem van az érettségiig, jövőre kezdeném a faktot. Viszont tegnap kaptam egy biosz emelt írásbelit (pár évvel ezelőtti érettségi), amit meg kéne tudnom oldani,mert most tanultuk, de hozzá se tudok kb szagolni... Egyszerűen nem bírom megcsinálni... Pedig nem vagyok egy hülyegyerek, kevés tanulással is menni szoktak a dolgok, de ez most nem megy... Hagyjam az egészet, és felejtsem el a bioszt? :(((
2011. febr. 19. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
pont arra való a fakt, hogy jóóóól begyakoroljátok. most vettétek, de nem olyan szinten, 2 év múlva menni fog! :)
2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem pont hogy most kéne jobban mennie? Mert most még friss, részletes stb... :/
2011. febr. 19. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én is biológiából szeretnék érettségizni. Nekem az embertan része nem megy. A Debreceni Egyetem természetvédelmi szakán szeretnék majd továbbtanulni.

2011. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, mert az nem old meg semmit! Majd a fakton részletesen fogjátok tanulni a dolgokat, idősebb leszel, többet fogsz tudni. Ne aggódj miatta! ;]
2011. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!