Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bepánikoltam...

Mit csináljak? Bepánikoltam az összeköltözéstől.

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, elmúltam 30. 25 éves korom óta egyedül lakom a saját lakásomban. Eddig még senkivel sem költöztem össze, kollégista sem voltam. A párommal 3 éve vagyunk együtt, de eddig még nem akartunk összebútorozni. De most fel akarják mondani az albérletét, és másik albérlet helyett szeretne hozzám költözni. Én bele is egyeztem, de most teljesen bepánikoltam, hogy milyen lesz egész nap együtt. Mindketten dolgozunk, úgyhogy hétköznap csak este lennénk együtt, de hétvégén egész nap. Nektek nem borult fel az összeköltözéssel az egész addig jól működő életetek?
2011. okt. 2. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt két lehetőség van: vagy még jobban összekovácsolódtok, vagy szét fogtok menni.
2011. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem még külön lakásom nincs és most éppen párom sem. De már most félek, hogy egyszer le kell mondanom az egyedüllétről, mikor alig várom hogy úgy élhessek.
2011. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
LOL, hát én is felépítettem (fiú létemre) egy működő háztartást, és kb. úgy költözöm össze nem sokára a párommal, hogy a ruhámat továbbra is én mosom, és az ingeimet én vasalom.
2011. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem élhettek örökké külön, főleg ha komoly a kapcsolat. (3 év nekem már komoly)

Meg kell tanulni feladni a kényelmes életet, és áldozatokat hozni. De nem csak neked. Neki is! Ha úgy érzed, hogy nem működik, akkor legyen bátorságod kirakni.

Hajrá!

2011. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már alig vártam, hogy összeköltözzek a párommal..meg sem fordult bennem, hogy valamit is fel kéne adnom.
2011. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Relax.

Eddig is biztos többször volt már nálad, aludt is nálad, annyi lesz a különbség, hogy több cuccot visz át, és joggal b.hatod le, ha nem vitte le a szemetet. :)


Sőt, hétvégén se kötelező egész nap egymás szájában lógni. Pl. te elmész bevásárolni, addig ő kicsit pakol vagy tévézik, találkoztok haverokkal, beülsz fodrászhoz, esetleg ő mosogat, te meg olvasol a szobában.


Legfeljebb eleinte fogjátok "kötelezőnek" érezni, hogy hétvégente maratoni szexcsatákat vívjatok, együtt menjetek ide-oda, együtt csináljatok mindent, de két hónap, és beáll a rend.


Még az elején tisztázzátok, hogy akkor ez a TI otthonotok, tehát TI tartjátok rendben, és kell pár feladat, ami mindig az övé.

Mielőtt a fejedre nőne, vagy azon kapod magad, hogy egy rendetlen rossz gyerekkel veszekszel, mert széthagyta a zokniját. :))


Ha három évet kibírtatok egymással, egy hétvégét is ki fogtok.

Amennyiben úgy érzed, hogy nem jó, majd szépen közlöd vele. Nem kötöttetek semmilyen életre szóló társbérleti szerződést, meggondolhatod magad, ha nem tetszik. :)


Bár szerintem aki rákapott egyszer arra, hogy valakivel minden este összebújva alszanak, az többé nem fog egyedül jól aludni. :DDD

2011. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3 év után szerintem jót fog tenni a frissülés a kapcsolatban.Ha valami nem tetszik szépen elköltözik.
2011. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmire sem vágyom annyira, mint amitől te bepánikoltál! :)
2011. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most attól félsz,hogy a kapcsolatotok milyen irányba fog fordulni? Tudnál élni nélküle?Ha az utóbbi kérdésre nincs azonnali válaszod akkor megvan a pánikod oka!
2011. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én megtaláltam azt az embert , akivel ha módomban állna akár ebben a percben is nekikezdenék az összebútorozásnak :D ezt érezni kell
2011. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!