Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bepánikoltam...

Mit csináljak? Bepánikoltam az összeköltözéstől.

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, elmúltam 30. 25 éves korom óta egyedül lakom a saját lakásomban. Eddig még senkivel sem költöztem össze, kollégista sem voltam. A párommal 3 éve vagyunk együtt, de eddig még nem akartunk összebútorozni. De most fel akarják mondani az albérletét, és másik albérlet helyett szeretne hozzám költözni. Én bele is egyeztem, de most teljesen bepánikoltam, hogy milyen lesz egész nap együtt. Mindketten dolgozunk, úgyhogy hétköznap csak este lennénk együtt, de hétvégén egész nap. Nektek nem borult fel az összeköltözéssel az egész addig jól működő életetek?
2011. okt. 2. 14:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

14.37. A te válaszod volt a leghasznosabb. Most már nem érzem annyira, hogy félnem kellene tőle. Köszönöm.


14.53. Eddig én is erre vágytam, de most, hogy már valóság lesz, valahogy rámtört a félelem az ismeretlentől.


14.55. Feltettem magamnak a kérdést, és mivel azonnal jött a válasz, hogy NEM, és nem is akarok nélküle élni, így most már kezdem magam jobban érezni.


Mindenkit felpontoztam. :)

2011. okt. 2. 15:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Én éltem kollégiumban, az egyetem alatt több emberrel is, de bátran mondhatom, hogy nnek semmi köze ahhoz hoyg a barátoddal laksz együtt, mert ez a kettő nem említhető egy lapon.Hülyeség, hogy aki előtte már "edződött" az toleránsabb, akinek meg ez hiányzik, sőt sok éve egyedül van, annak nem fog menni.

Egy éve élek a barátommal, és bár együttlakásból volt előéletem(meg neki is)sokkal nehezebb volt, mint gondoltam, de mi pár hét alatt összebútoroztunk.Volt már ajtócsapkodás, látványos összepakolás stb. de végül mégis maradtunk, majd sorra oldottuk meg a bajokat és még mindig vannak ilyenek, de korábbi hibákat már ritkán követünk el.És a nagy harcok árán teljesen biztos, hogy nekünk együtt kell maradnunk végleg, mert az egy év alatt ez derült ki.

Szerintem nem kérdés, hogy izgalmas idő előtt állsz, én biztos vagyok benne, hoyg nagyon boldog leszel, ha közben pedig nehéz lesz néha, és legszívesebben mennél, azért még tartas ki, szerintem ez a folyamat része.Egy év múlva azt a kérdést fogod kiírni, hogy "szerintetek miért nem léptem ezt meg hamarabb"---szerintem nem kevés nehézséged lesz, de kétszer ilyen boldog leszel.

2011. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

14:55

Sok sikert,és boldog együttélést kívánok!

2011. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!