Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azt hiszem bepánikoltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bepánikoltam. Normális ez?

Figyelt kérdés
Szeretem és nála jobb férfit nem kívánhatnék magam mellé. Az esküvő is egyszerű lesz, szervezést se igényel. Ma összeültek a szülők is mindkét oldalról. Most kezd kicsit félelmetesen véglegesnek tűnni. Semmi okom rá, mégis pánikolok... Más is járt már ebben a cipőben?
2010. okt. 17. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Biztos, hogy az esküvőt akarjátok? Nem lenen elég mondjuk egy eljegyzés? Ünnepség a családdal, de semmi hivatalos. És ha mégse jön be, akkor mégsézitek.
2010. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy változás elött áll az életed,ami olyan végleges.. Az emberek nagy része fél a végleges dolgoktól,ezzel én is így vagyok. Szerintem amit most érzel,az teljesen normális. Ha tényleg szereted,akkor nincs mitől tartanod!! Sok boldogságot nektek!!
2010. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
a helyedben én nagyon örülnék, ha tényleg olyan társ kerülne mellém akit szerettem volna. Nem kell félned, ugyanis nincs mitől. Most a boldogság ideje van, nem az agyalásé. Már döntöttél, most már csak vidd végbe.
2010. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Ebben csak azt nem értem, mi az, hogy "összeültek a szülők". Vagy nálatok még mindig a szülők döntik el, hogy a fiú kit vesz el, és a lány kihez emgy hozzá?


Amúgy nagyobb pánikhelyzet ne érjen az életedben...

2010. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
63%

Ha tényleg szereted,nemcsak szeretni akarod mert kéne, és nem iszik, menj hozzá.

Ha vallásos vagy, a pánik oka a templomi esküvő lehet, amit néhány évvel el kellene halasztani, mert az aztán tényleg végleges, sokan mégis, szinte divatból , a rokonok kedvéért, stb. megcsinálják, és később jönnek rá, hogy ez egyirányú utazás.

Amit az esküvőn megspóroltok, azt verjétek el a nászúton, jó esetben ui. nem lesz több.

sok boldogságot. ffi38

2010. okt. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Ne pánikolj!Ha nem jön be a házasság,el lehet válni.Persze,Isten őrizz,hogy így legyen!

Sok boldogságot!

2010. okt. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Furcsa némelyik hozzászólás!

CSAK eljegyzés legyen,polgári esküvő,mert a templomi végleges!

Ha két ember szereti egymást,és együtt akarják leélni az életüket,akkor összeházasodnak! Ha csak együttélnek,az bevallva vagy sem,annyit jelent,hogy nem bíznak meg feltétlenül egymásban. Ha nem megy az együttélés,akkor könnyebb szétmenni,mint egy házasságot felbontani. A házasság fenntartásáért pedig mindkét félnek folyamatosan tennie kell! Nem véletlenül szól úgy az eskü,hogy jóban,rosszban,egészségben,betegségben együtt!

Nem szabad a házasságot úgy kezdeni:ha nem sikerül elválunk,mert akkor az egyik legfontosabb dolog, a bizalom hiányzik.

Az pedig,hogy a szülők összeülnek,nem azt jelenti,hogy engedik az esküvőt. A legszerényebb esküvőt is megkell szervezni,az ebédet-vacsorát,esküvői ruhát stb.

Ha valóban szereted a párod,akkor semmi okod a pánikra. Az természetes,hogy életed nagy lépése előtt elfog a bizonytalanság. Eddig csak magaddal kellett törődnöd,ezután már egy másik emberrel is. Ne pánikolj,ha túllesztek az esküvőn,akkor csak rajtatok múlik,hogy boldogok legyetek.

2010. okt. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

o6:59

szívemből szóltál...



Kérdező egyszer én is éreztem hasonlóan magam, mikor szóba került az eljegyzés...de aztán átgondoltam logikusan, hogy nincs miért stresszelni, mert szeretem azt a férfit...

2010. okt. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egy hónap múlva lesz az esküvőm, és néha végig fut rajtam a pánik,vagy valami olyasmi. Hogy úristen ez most tényleg megtörténik, itt nincs visszaút (nem feltétlen rossz értelemben). Azt mondják, hogy ez természetes, szóval én nem aggódom. Mert szeretem a párom ő is engem és valahol mélyen már az elejétől érzem, hogy vele akarom leélni az életemet, azt mondja ő is így érzi, és ezért én nem engedek a pánik érzésének.

Szerintem a pánikod nem tudatos, hanem az ismeretlentől való félelem okozza. Ha szeretitek egymást, ha együtt akartok lenni, akkor minden rendben. Hiába kicsi esküvő akkor is izgul az ember :)

2010. okt. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Templomi nem lesz, mert egyikünk se vallásos, a polgári is a 10 perces verzió. A szülők azért találkoztak, mert eddig nem ismerték egymást és kérték, hogy ne a folyosón kelljen megismerkedniük a szertartás előtt.


Talán az ijesztett meg, hogy mindketten nagyon egyszerű szertartást akartunk (kb annyit, amennyi jogilag muszáj), a szülők meg elkezdtek bevadulni és vissza kellett fogni őket, hogy neeeem, nem lesz fehér ruha, neeeem, lagzi sem lesz, stb. Egyikünk se szereti a felhajtást és nekünk úgy jó, ha egyszerű, sablonoktól és "illik meghívni rokonoktól" mentes lesz az egész.

2010. okt. 18. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!