Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azt hiszem bepánikoltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bepánikoltam. Normális ez?

Figyelt kérdés
Szeretem és nála jobb férfit nem kívánhatnék magam mellé. Az esküvő is egyszerű lesz, szervezést se igényel. Ma összeültek a szülők is mindkét oldalról. Most kezd kicsit félelmetesen véglegesnek tűnni. Semmi okom rá, mégis pánikolok... Más is járt már ebben a cipőben?
2010. okt. 17. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lassan 30 eve vagyunk hazasok, es sima eskuvo volt, mivel nem szeretjuk a felesleges "felhajtast"!

Edesanyam fozte meg az ebedet, nem vettem fel feherruhat, csak egy sima, de ellegans tudoszinu selyem kosztumot, fodrasznal sem voltam, mivel Anyukamat kertem meg, hogy feltuzze a hajamat!

A csalad megdobbent ezen, mivel nem voltunk szegenyek es mindenki nagyobb fogadasra gondolt, eskuvore.

Csak Mi voltunk a hazassagkoto teremben es a 2 tanu, meg most is mosolyogni tudok ezen, de semmi felelmet nem ereztem, mivel Mi akartuk igy! Ma is csak orulni tudok annak, hogy igy dontottem. A lanyom szinten igy ment ferjhez, Neki az Anyosa rendezett egy partit, mivel nem birta elviselni, hogy csak igy csendben eskudjenek.

2010. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Amit leirt a topik tulajonosa, azt tartom jó, és elégséges házasságnak, ha közbem megtérnétek, (érdemes), akkor jöhet a keresztekedés és a templomi esküvő.

A közjegyzönél érdemes néhány extrát" kérni, pl saját cd-tek bekeverését, fotóst, virágot.

Igy a kevés meghívott vendéggel is teljes lesz a lista, szülőknek meg CSÖND, mert ez a ti Életetek!Ha nem vagytok kemények, és nem viszitek végig amit akartok, akkor azon kapjátok magatokat nemsokára, hogy megmondják nektek, pontosan mi hogyan van.

2010. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mondjuk ha ennyi idős korunkra nem lettünk vallásosak, szerintem ez már nem is fog megváltozni. :)

2010. okt. 21. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!