Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi lehet ez? Egy...

Szerintetek mi lehet ez? Egy kicsit bepánikoltam.

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, mintha nehezen menne le az étel, hozzátapadna, vagy megtapadna a torkomban. És mintha éreznék is ott valamit, mikor eszem, nem tudom eldönteni, hogy a kaja marad ott, vagy van is ott valami. Mikor abba hagyom az evést, utána sokszor nyelek, és nemsokára elmúlik valamennyire ez az érzés, de néha olyan folytogató érzést is érzek a torkomban. Nem merek már enni sem nagyon. Fájni nem fáj, és a folyadékkal nincs gond. Valami nyákosságot is érzek a torkomban, és néha (főleg, ha vizet iszom) mintha a fülem is bedugulna. Szerintem allergiás is lehetek, mert orrcseppet szoktam használni reggel.(most már kevesebbet, mint régen. Gyomorégésem egy ideje már van, de mióta megállapították, hogy epeköveim vannak, és odafigyelek, hogy mennyit és mit eszem, ez csökkent egy kicsit. Orvoshoz megyek, csak nagyon félek, mert bepánikoltam, hogy esetleg daganat.
2011. nov. 12. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem daganat, nekem is van ilyen, refluxom van, attól van a fojtogató érzés a torokban és az egyéb tünet.
2011. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál kamilla teát, ha nem vagy rá érzékeny. Ha ettől szűnik a kellemetlen érzés, akkor valóban reflux. A nyákos érzés allergiától lehet. Próbáld meg kitapasztalni, hogy mire? Nekem a tej, mogyoró, hal okozza.
2011. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg jók ezek a tanácsok, amiket itt leírtatok. Én azonban elmennék az orr-fül-gége szakrendelésre, és egy pillanat alatt eldöntenék, hogy van e ott valami, vagy tényleg csak egy kis kamillatea kellene.
2011. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!