Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért hiszi azt sokmindenki,...

Miért hiszi azt sokmindenki, hogy a gimnázium nehezebb mint egy szakközépiskola?

Figyelt kérdés
Én közgazdasági és külkereskedelmi szakközépiskolában tanulok... 2nyelvet , oroszt és angolt emelet van : statisztika, marketing, számvitel, közgazdasági alapismeretek és nemzetközi gazdasági ismeretek... sztem semmivel sem könnyebb egy ilyen iskola mint egy gimnázium, mégis mindig azvan, h jajj neked csak ennyi az átlagod és mi lenne ha gimibe járnék...
2011. febr. 4. 16:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%
Mostmár azért kíváncsi vagyok, hogy pontosan melyik iskolába is jársz te ami olyan hű de nehéz, hogy mellette minden gimi elmehet a....
2011. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Jó, hogy mondod... szeretném én is megtudni melyik iskolába jársz... a minisztérium honlapján megkeresem az iskolák rangsorát a kompetencia felmérések alapján... szeretném látni, hogy hogy teljesítenek ott a diákok az országos szinthez képest...
2011. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
hunfalvy jános fővárosi gyakorló kéttannyelvű külkereskedelmi közgazdasági szakközépiskola
2011. febr. 5. 12:13
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁ A Hunfalvy tényleg jó suli:D Két éve azt jelöltem harmadiknak :) Francia kéttannyelvűt,fel is vettek volna, de a Kölcseyt választottam ,mert gimnázium és mindenki azt mondta , hogy jobb,meg a marketing nem is igazán érdekel... És így is francia kéttannyelvűbe járok:D
2011. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
27%

Jó suli? Mihez képest jó suli. Az országos rangsorban nincs valami jó helyen... Arról nem is beszélve, hogy hány gimi előzi meg...

Azt hiszem meg lett válaszolva a kérdés....

2011. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
63%

teljesen felesleges együtt nézni a gimis meg a szakközepes rangsort.

nálunk a turizmuson jobbak az eredmények mint a megye legjobb gimijébe,de a szakközepes másik 2 rész lehúzza az iskola átlagát. teljesen mind1 milyen statisztikát nézel,az elért eredmény a lényeg.

ha nekem jobb az érettségim mint egy gimisnek akkor felőlem mindegy honnan jött,le van ejtve

2011. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
72%
amugy a nagyképű gimissel összehasonlítanám az elért eddigi eredményeimet,meg az érettségit... lehet nem lenne olyan nagy arca
2011. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
28%
Jah mert te nem vagy nagyképű, tényleg... Egy kicsit sem...
2011. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, hogy itt micsoda arcok vannak!? Hát gyerekek, elárulom nektek, hogy tök mindegy, hogy gimi vagy szakközép, 5-ös, vagy 3-as tanuló, ilyen puccos gimi, olyan puccos egyetem... semmire se mentek vele, mert az élet olyan, mint egy doboz bombon. Sose tudod, hogy mit veszel belőle. (Ezt Forrest Gump barátom mondta)Lehet neked annyi diplomád, amennyit akarsz. Nézzétek már meg, hogy a legtöbb munkanélküli a sok diplomás? És higyjétek el, nem a levegőbe beszélek. 40 éves leszek, és a rutin meg az évek rávilágítottak. Minek napi 10-12 órát gürizni egy négyesért?? Ettől te valami baromi nagy ember leszel? Nem hiszem. És igenis van olyan szakközép, ami simán kenterbe vág néhány gimit. Például a Hunyadit. Hülyék és gyagyások gyülekezete. Pedig gimi. Na mindegy, nem osztom az észt, mikor nekem sincs.. majd rájöttök. Én érettségivel és szakmával többet keresek, mint a kolléganőm, akinek 2 diplomája van. Erről ennyit.
2011. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!