Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az 5évfolyam...

Mi a véleményetek az 5évfolyamos gimnáziumokról?

Figyelt kérdés
Előny/hátrány/tapasztalat?
2011. jan. 30. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szar :D ilyenre járok, most vagy az utolsó előtti évben, utálom, mindegyik volt osztálytársam ballag, szalagavató, érettségi... irigylem őket. Én megbántam, csak időpazarlás volt!

azért egy jó iskolában van haszna, de én szar helyre járok.

2011. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*vagyok
2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát én egy elég neves iskolába szeretnék menni egy ilyen nyelvi előkészítő szakra, ahonnan tizediktől lehet szakosodni és akkor a reált választanám. de gondoltam azért megkérdezem!:) mert azt tudom meg én is belegondoltam, hogy plusz egy év... viszont nulladikba nincsenek számonkérések hanem ismétlések csak:D
2011. jan. 30. 20:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban a gimiben, ahol dolgozom (nem vagyok tanár), 1+4 évfolyamos és 8 évfolyamos gimi van.

Minden évfolyamban az 1+4-esek átlaga jobb, mint a 8 évfolyamosoké.

Az 5 évbe simán belefér nálunk a két nyelvvizsga, de volt, ahol még egy felsőfokú is ezen felül.

Bár a mi sulink egy kicsit nyelvspecifikus.

2011. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

20:38 vagyok.

igen, a nulladik évfolyam nagyrészt ismétlés, hiszen akkor tulajdonképpen a nyelvoktatás a lényeg, a közismereti tárgyak a következő osztályban indulnak.

2011. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem időpazarlás , ha jó vagy 4 év alatt elérheted ugyanazt
2011. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok végzős nyolc évfolyamosban, és ha csak belegondolok, hogy még egy évet el kellene töltenem középiskolásként, kis híján rám tör a sírógörcs :D
2011. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemesebb jobb iskolába járni, mert ott rendes hangulat van, megfizetik a tanárokat és nem az van hogy bejönnek leadják az anyagot azt vagy megtanulja valaki vagy nem hanem figyelnek a diákra is.


A másik ami miatt viszont nem ajánlom, hogy ezek az iskolák a legnagyobb beképzelt bunkógyártók a földön. Én erős gimiben kezdtem de elköltöztünk és szakközépbe kerültem. Nekem jobb volt mert itt 3mas helyett szín ötös voltam, De utána az egyetemen iszonyat nagy pofája volt mindenkinek aki gimiből jött főleg ilyen elitebekből és lenézték a "gyengébbeket".

2011. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Te jó ég a sok gimnazista még nem tudja, hogy vissza fogja sírni az iskolás éveket!

Én ilyenbe jártam, és kell az 5 év ahhoz, hogy valóban tudd, mihez akarsz kezdeni!

Az 1. év infó és nyelv, ezenkívül sport van még, heti 1-1 magyar, matek. 4 nyelven beszélek. Imádtam a sulit.(Illyés-Budaörs)

2011. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, ez már lerágott csont, te ugyanúgy nem tudtad gimnazistaként, mint mi, és számtalan olyan ember van, aki nem sírja vissza ezeket az éveket, csak ők nem pattognak.

Egyébként én is négy nyelven beszélek és hatéves korom óta tudom, hogy mi szeretnék lenni, ehhez nem kell öt évig középiskolába járni.

2011. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!