Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a református...

Mi a véleményetek a református gimnáziumokról? (pl. Lónyay) És miért gondoljátok azt, amit?

Figyelt kérdés
Megéri ilyenbe járni egy kereszténynek? stb..
2011. jan. 8. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

A mai közoktatásban tök mindegy hov mész, csak állmi szakközépbe, gyengébb gimibe ne.

A reformátusok ált. gicek, gondolom .ssza a csőrüket, hogy eretnekek, de még ez is jobb mint az állami.

2011. jan. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom jó lehet, ha ilyen sokan járnak át a suli után a Lónyay sörözőbe :)
2011. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közgázra gondolsz? Az egy büfé.
2011. jan. 9. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Én katolikus suliba jártam, így érdemben nem tudok segíteni, viszont úgy gondolom megérte oda járni... Kötelező volt pl a hittan, illetve havonta egy mise az iskolával. Ezeket ki lehetett bírni úgy is, hogy nem vagyok igazán vallásos, viszont ami pl tetszett, hogy nem lehetett olyan ruhákat hordani amiből mindened kilóg... miniszoknya, mell kidobós top, stb stb, amiért mindenki mindig nagyon fel volt háborodva, de abszolút jó hogy az ilyenekre felhívták a figyelmet. Valakinél nem tették meg, és még nevelésbeli problémák is akadtak nála... főiskolára is simán bejön ilyen szerelésekben, és csodálkozik hogy egyik másik szívósabb tanár kirakja az órájáról... Nálunk gimiben figyeltek arra, hogy illedelmességre tanítsanak, és tudjuk mikor minek hol a helye. Az idiótábbaknak persze az ilyenek nem nagyon jöttek át, de én úgyérzem sok olyan értéket szedtem fel csak azért mert katolikus suliba jártam, amit mondjuk egy állami suliban lehet nem kaptam volna meg!
2011. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!