Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE nemzetközi igazgatást ki...

BCE nemzetközi igazgatást ki jelöli be idén?

Figyelt kérdés
véleményekre vagyok kiváncsi, hogy fognak sztetek a pontok alakulni, ki mit vár a szaktól?
2011. jan. 30. 13:41
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
én másodiknak megjelöltem a pázmányt meg levelező államin is, aztán majd meglátjuk hogy lesz, bízom azárt benne, hogy a bce összejön, na meg arra is kíváncsi vagyok hogy idén mennyire lesz nehéz az érettségi tavalyhoz képest, ezen is sok fog múlni...
2011. febr. 20. 22:43
 22/33 anonim ***** válasza:
Az is jó kérdés, hogy milyen eséllyel jutnánk be a szomszédos koliba. Költségtérítéseseket ugye eleve nemigen vesznek fel. Amúgy 166 fő a max., de ez mindenkire vonatkozik. Az elsősöknek mennyi hely van?
2011. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is megjelöltem a BCE Nemzetközi igazgatás szakot levelezőn....szerintem jó szak és sokra vihetjük majd vele...

Azonban a legfőbb problémám az az, hogy nem nagyon találtam eddig róla olyan infót ami mutatna valami olyat, hogy milyen lesz egy órarend, pénteken-szombaton, hogy lehet felvenni a tantárgyakat....ha ti tudjátok, tudtok benne nekem segíteni?


Megköszönném

2011. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem elég sok anyagom van. Amúgy tényleg nem könnyű találni, de már régóta benne vagyok. :D Küldj privátban 1 e-mail címet, mert ide nem tudok (vagy nem tudom, hogy kell) dokumentumot feltölteni.
2011. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Nem tudom, hogyan küldjek priviben:)Nem jelez ki semmi nevet, e-mail címet:)...
2011. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
De nekem tudsz küldeni, mert a jobb alsó sarokban felajánlja, hog küldhetsz nekem privátba üzenetet...ha megkérlek elküldöd ott?Megköszönném...
2011. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ns most már te is küldhetsz, beállítottam. :D Csak az a baj, hogy dokumentumot meg nem lehet feltölteni...
2011. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

[link]

Ez mindenképp hasznos, de van külön dokumentum is, és azt már nem tudom, honnan töltöttem le.

2011. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Írtam levelet!


Mellesleg én is jártam ugye ezen a BCE honlapon, meg is néztem az órarendet ami találtam....csak nem eggyértelmű....


régebben is keresgéltem és akkor találtam valami olyat, hogy pénteken és szombaton van a tanítás, de én döntöm el, melyik napra teszem az órákat mert ugye ez nekem fontos lenne, hogy ilyeneket tudjak hiszen én hétköznap 5ig dolgozom....ezért tudok csak levelezőn tanulni


szóval ez a bajom, hogy nem találtam még értelmes, világos és eggyértelmű infókat erről a levelező rendszerükről meg hasonló...

2011. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is BCE nemzetközi igazgatást jelöltem első helyen. A pontjaim a töri emelten múlnak, duplázom majd az angollal, az 96% lett. Olyan 440 körül leszek szerintem. Nagyon remélem, hogy elég lesz (bár elég szkeptikus vagyok). Egyébként én is azért jelöltem, amit az előttem szólok is mondtak, talán annyi még, hogy engem nagyon érdekel a jog és a diplomácia, szóval elméletileg ezt a szakot nekem találták ki. Majd kiderül. :) Én sajnos nem tudtam elmenni a nyílt napra, akkor volt a szalagavatónk. Mondtak ott valami érdekeset, vagy hasznosat? Sok sikert a felvételihez!


F/19

2011. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!