Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted jó lenne, ha visszah...

Szerinted jó lenne, ha visszahoznák azt, hogy a suliban megüthetik a tanárok a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó előtti

sztem nem azért kellene visszavezetni, hogy kevésbé legyenek agresszívak a gyerekek, hanem hogy tudjanak viselkedni órán és tiszteljék a tanárt

14/L

2011. jan. 21. 14:14
 12/14 anonim válasza:
Hogy egy tanár vissza nyerje tekintélyét, azért bizony neki kell megdolgozni. Nem lehet törvénnyel szabályozni! Sajnos a tanárok kezéből minden eszközt elvettek! A kellő időben, indokolt esetben, bizony sokkal többre mennének , egy jól célzott nyakassal!Az én időmben ez még jól bevált módszer volt! Nem is volt ennyi agresszivitás!Még a "rossz" gyerekek is tartották magukat, mert tudták melyik az a tanár akitől tartani kell! Minden iskolában kéne egy ilyen tanár! (FÉRFI)
2011. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vissza kéne hozniúgy,hogy komolyan szabályozással,és csak indokolt esetben lehetne alkalmazni.Időnként viszont tényleg nincsen más megoldás.Egy nevelő célzatú nyaklevessel (nem verés) egyáltalán nem ártana néha azoknak a diákoknak,akitől egy egész osztály nem tud tanulni.Annyit hangoztatják ma a gyerekek jogait.Akkor azt miért nem hangoztatják,hogy a gyerekeknek a tanuláshozu is joga van,amelyet a néhány renitens megsért.
2011. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen jó lenne ha az én gyerekem randalírozik nyugodtan nyakon vághatja a tanár...

Nekünk volt ilyen tanárunk és emberek lettünk.

Nem cseszegették az erősebbek nyugodt szívvel a gyengébbeket. Ha ilyet látott a tanár lekevert egyet a szemtelenkedőnek. Ő belőlük is ember lett (nagyobb % ban.

A fiatalok aszt hiszik mindent szabad nekik, Már nem a diákot kell félteni lassan hanem a tanárt. nagy benga 15 éves kigyúrt gyerek simán leken egy gyengébb tanárt. és szoktak is. A közösséget rontják az ilyen tényezők a tanár nem képes összefogni jogok nélkül egy közösséget.

Pedig én aki ezt írtam még hülyének nézek is nézek minden tanárt mert nem kedvelem őket. hisztis idióta mind szinte aki most van. Megbolondulnak előbb utóbb.

2012. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!