Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lehet ez? Bővebben lent.

Mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom. Kislányom most dec-ben töltötte a 6-ot. szeptemberben sulis lesz. De állandóan összekeveri a bal és jobb kezét ill. sok mindent fordítva ír. Pl: 1-es a 2-est tükrözve. Szerintetek kinövi vagy esetleg valami más? pl. dislexia?
2011. jan. 8. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán kinőheti. A számokat majd a suliban megtanulja jól leírni. Én bevallom, gimis voltam, amikor megtanultam, hogy melyik a bal és melyik a jobb kezem, és néha még ma is keverem. Ehhez képest gimiben végig kitűnő voltam, egyetemre járok, diszlexia, diszgráfia kizárva. Ne aggódj.
2011. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kéz felcserélés és tükörírás akkor fordul elő, ha valakit megpróbálnak "átnevelni" bal kezesből jobb kezessé. Nálatok nem történt ilyesmi?
2011. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindig jobb kezes volt, eszembe sem jutna átszoktatni
2011. jan. 9. 14:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!