Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a sok...

Mi a véleményetek a sok semmitérő diplomáról?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok, amik mögött tudás szinte alig van az oklevélbe egy gyenge 2-es van belevésve, gazdájuk persze hencegnek, hogy ők igenis diplomások és 10 centivel a föld felett járnak emiatt. Szerintem ezek az oklevelek csak seggtörlésre jók!
2010. dec. 26. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
de a legtöbbet igen
2010. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
kommunikáció, művelődésszervező, esztétika, szociológia, humánerőforrás-menedzser
2010. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kicsit relatív a válasz szerintem. Egy-két szakon egy elégséges megszerzése felér azzal, mintha az ember nyert volna a lottón... Sokszor nem azt nézik a tanárok, hogy mennyit tud az ember, hanem azt, mennyivel kevesebbet tud. Nem mindegy, persze, hogy kevesebbet tud, mert nem 30 éve foglalkozik azzal, hanem csak 4 hónapja...


De akkor megkérdezném a kérdezőtől, hogy azokkal mi újság, akiknek a diplomában 5-ös van, a föld felett 3 méterrel járnak, akkora az arcuk, hogy ki kell menniük az udvarra, ha meg akarnak fordulni, és mondjuk a Gábor Dénes Főiskolán végzett? Vagy egy "semmirekellő" tucatszakot végzett? Melyik a jobb?

2010. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
a gábor dénesről mindenki tudja, hogy nulla
2010. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát a párom is a Gábor Dénesen végzett és nagyon nagy koponya, mondhatni profi informatikus és ahogy néztem a vizsgaanyagát, ott eléggé magas a követelmény is
2010. dec. 28. 21:26
 16/17 anonim ***** válasza:

6-8 évvel ezelőtt lejáratta magát a GDF

azóta lehet, hogy sokat erősödött

de nevet kéne váltania vagy vmit kitalálni

mert mtatóknál még mindig negativ hangzatú

2010. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én már találkoztam jó jegyekkel diplomázott emberrel, de a gond nála csak az hogy túlzottan elméleti, na meg az ellentétjével is. Mindkettő ugyanott ugyanazon a szakon végzett, igaz vagy 10 én különbséggel, de nem hiszem hogy azért mert az iskola színvonala romlott volna. Önmagában egy 2-es diploma semmit nem jelent, az 5-össel végző is ugyanolyan hülye gyakorlati szinten kezdőként, utána meg majd alakul mindenki.
2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!