Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni a kötekedő...

Mit lehet tenni a kötekedő cigányokkal?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkba 2-3 cigánylány, akik hát elég soknak hiszik magukat. Úgy konkrétan nem nyúlnak hozzánk, meg semmi ilyesmi, de néha vannak beszólásaik. Ilyenkor mit tegyek? Mondjuk én alapból idősebb vagyok náluk, szóval elengedem a fülem mellett az ilyen dolgokat, csak már nem bírom elviselni, ha csak hozzámszól. Pl: egyik a másiknak: verj rá a fejére.

Most komolyan! Miért csodálkoznak, ha lenézik a cigányokat? Mondjuk eddig legtöbbször csak nevettem rajtuk, hogy hogy lehet valaki ekkora idióta, de már eléggé idegesítőek. Ha meg odaszólok nekik rámküldik a családjukat, mint azt ilyenkor szokás náluk:D:D Vélemények?


2010. dec. 21. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Fülem mellett gyalogút!

Ne halld meg ha beléd kötnek, ez a leghatásosabb. Csak provokálnak és ha visszaszólsz még te járhatsz rosszabbul.

2010. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg az esik a legrosszabbul nekik, ha semmibe veszed őket. Engedd el a füled mellett, bármit is mondanak, ha tettlegességre kerül sor, akkor szólj az osztályfőnöknek, igazgatónak, szüleidnek. Ha - ne adj isten - olyat ütnek, hogy nyoma marad, akkor vetessetek látleletet és irány a rendőrség. Végső megoldás lehet még az iskolaváltás is.
2010. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy megoldás van csak, ami humánus és hatékony is.

Bentlakásos egyházi iskola, ahonnan csak karácsonykor, húsvétkor és nyáron mehetnek haza! Csak ilyen módon lehet őket beilleszteni a társadalomba!

2010. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez csak általános recept, a te esetedben csak egy mp3 lejátszó segíthet. Azt hallgatva nem hallod a dumájukat a szünetekben...
2010. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leirásod alapján nem különböznek az átlagos magyar tiniktöl. Amikor a kérdést olvastam, azt hittem hogy megvertek stb.
2010. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Átlagosnak nem mondanám..
2010. dec. 21. 19:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Magyarok nem beszélgetnek órákat arról,hogy kit-hogyan vert meg:) És ma épp közel ültünk hozzájuk barátnőmmel. Ezek a tipikus cigányok:D
2010. dec. 21. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint a tinik így viselkednek az nem látott még cigányt
2010. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Röhögj rajtuk tovább:D

Lehetőleg a barátnőiddel együtt hangosan de ne feltűnően tehát ne nézzetek rájuk de azért nevessétek ki őket:D

Így ha beszólnak mondhatjátok h nem rajtatok nevetünk:D

2011. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!