Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen papír kell ahhoz, hogy...

Milyen papír kell ahhoz, hogy fel legyek mentve magyarból, és németből?

Figyelt kérdés
Középiskola
2010. dec. 12. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy a mondatot kis betűvel kezded, gyerek, az összetett mondat tagmondatai közé pedig háromszor sem teszed ki a vesszőt (hogyha, mivel, hogy)!
2010. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bumbi02 ***** válasza:
47%
erre próbáltam felhívni a figyelmét.. hogy engem ezek nem érdekelnek az interneten, épp ezért nem is kötök bele mások helyesírásába.. viszont Ön beleköt, ennek ellenére Ön se ír hibátlanul. ergo elöször mindenki saját háza táján...
2010. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves bumbi02!

Nem kötözködni akarok, de meg kell értened, hogy a "kötözködőket" ez a hozzáállás zavarja, hogy "engem ezek nem érdekelnek az interneten". Miért? Kérlek, tisztelj meg másokat azzal, hogy igényesen szólsz hozzájuk, nem csak a szóhasználat által, hanem a nyelvhelyesség igényével. Nem tökéletes a helyesírásom nekem sem, de rólam állít ki bizonyítványt, ha igénytelenül válaszolok és hiteltelenné válok.


On. A kérdésre a válaszom: anyakönyvi bizonyítvány, mellyel igazolod, hogy túl vagy már a tanköteles koron. Addig meg egy kettest csak összekaparsz valahogy mindkét tárgyból.

2010. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!