Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik Lenort próbáltad...

Melyik Lenort próbáltad eddig, magyarból és/vagy németből egyaránt? Milyen volt?

Figyelt kérdés
lenor Floralt vettem most, ezt eddig csak a DM-ben láttam. Úgy látszik, ez annyira nem ismert, vagy nem annyira jó?
2011. okt. 15. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
újabb a floral is én minden boltba látom venni is szoktam az összes lenort kiprobáltam mindet szeretem most tropical fehrest használok de floralt springet summert is imádom
2011. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én meg a boltokban a Lenorból csak hármat látok, a kéket (spring), a sárgát (summer) és a fehéret (sensivite)

Mondjuk itt Spar van meg ilyenek. Egyedül a DM-ben látom a floralt.

a tropical fresh-t te hol veszed?

2011. okt. 16. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a tropical jött be nagyon. Most véletlenül mandel milk van itthon, ez nem tetszik. Azaz az illata jó lenne, ha nem menne el gyorsan. Régebben a feketét vettem, elegante, vagy mi a neve, de egy idő után mintha romlott volna a minősége, nem volt annyira tartós az illata mint korábban.

Egyébként én én euros boltban vettem a tropicalt.

2011. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tropical fresh, melyikhez hasonlít a legjobban? Én még nem próbáltam, de sok jót hallottam rőla, olyan kékes ennek is a csomagolása, mint a spring-nek, igaz? Vagy zöld?
2011. okt. 16. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:

a tropical fresh tényleg nagyon jó. átlátszó a flakon és világos mentazöld az öblítő színe.

németből a maya mysticet vagymianeve :) szoktam venni a sárkány centerben. kiváló a minősége, különleges illata van :)

2011. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik lenorra hasonlít a tropical illata, nekem a nyár frissesége, szabadságérzete jut eszembe róla.

Utolsó, milyen színű amelyiket dicsérted? Csak mert megillatoznám, és szín alapján könnyebben meg lehet találni:)

2011. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintem a tropicalt dicsérte, nem? Na akkor megnézem én is a Sárkány Centerbe majd valamikor. :)
2011. okt. 16. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
tescoba is van a tropicalbol
2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nagy kedvencem a régi kék lenor volt! Imádom!!! A one euro-s boltban szoktam venni, ahova ritkán járok.


A másik nagy kedvenc a sima fehér és a fekete, utóbbiból nagyon keveset teszek, fél kupaknyit, mert nagyon erős az illata.

2011. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A maya mysticet kérdeztem, hogy milyen színű. Csak nem jegyeztem meg anevét mikor az akkori válaszomat írtam:)
2011. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!