Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali vagy esti? Hülyeséget...

Nappali vagy esti? Hülyeséget csinálnék ha átiratkoznék estire?

Figyelt kérdés

17-éves vagyok és 11.-es gimis

szeretnék esti tagozatra menni 12.-be

(érettségi)


2010. dec. 6. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
De miért? Szalagavatód se lenne...
2010. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lenne de annyira nem bánnám meg, az az igazság hogy mellette szeretnék itthol segíteni anyának mert nagyon beteg.
2010. dec. 6. 20:55
 3/9 anonim válasza:
100%

Hello


Szép gesztus ez tőled! És a szalagavatót szard le mert hülyeség, nekem is most volt és baromira értelmetlen, és ha anyukád beteg segíts neki!


Csak egy gond van ha átmennél estibe... Elveszik a családi pótlék mert azt nappalira adják így kiesne összeg, ami gondolom jól jön .. Ebben a mai világban minden cent fontos!


De a döntés a tiéd, de a pénzt ne helyezd édesanyád elé :)

2010. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutna a pénzt anya elé helyezni biztos megéreznénk hogy nincs családi de inkább szeretnék vele lenni és mondjuk egy pár nap elmennék dolgozni diákmunkára akkor már nem is tünne annyira fel.
2010. dec. 6. 21:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem bánnám meg? Nehezebb az esti? ugyanolyan eséllyel indulnék fősulira? am olyan 3-4 tanuló vagyok most egy elég erős gimnáziumba felvételizni kell az estire?
2010. dec. 6. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Magántanuló nem lehetnél? Kérted az ofő segítségét, hogy tudna-e esetleg valamilyen megoldást?
2010. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is átmentem. Családi pótlék is jár 22 éves korig, nekünk szalagavatónk is lesz. 4es átlagot étem el a vizsgán, az előző évi 4 bukás ellenére. És dolgozni is tudsz mellette!

Én nem bátam meg. Sőt ...

2010. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban az estiseknek a szóbeli érettségijük könnyebb volt, de ez lehet hogy csak nálunk volt így...
2010. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már nem jár 22 éves korig a családi pótlék.

egyébként az esti könnyebb mint magántanulónak lenni. Meg az érettségin is hamarabb átengednek, szóval a tanulás miatt ne gondold meg magad.

2010. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!