Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hülyeséget csinálo...

Szerintetek hülyeséget csinálok? Senki nem megy, csak én. Mi a véleményetek? Bővebben, lent. (angol nyelv)

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, és emelt angolra járok, vagyis hetente 5 órám van, ami jövőre 6-ra nő. fellehet venni bizonyos tantárgyakat sávban, amit plusz 2 órában szeretnél majd tanulni tizenegyedikben. az osztályomból senki nem választja az angolt, de én azt szeretném, mert tényleg szinte csak az kapcsol ki. szerintetek ez ciki? lehet, hogy az angol tanárom is hülyének fog nézni? ti mit javasoltok, tegyem vagy ne? köszönöm a segítséget előre is!:) Legyen szép estétek, minden jót kívánok, üdv: 17/L
2011. máj. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha ne a többiek határozzák meg, mit tanulsz. Jól teszed, hogy olyat veszel fel, ami érdekel. Az angoltanárod nem fog hülyének nézni, hanem örülni fog, hogy szereted és akarod tanulni a tárgyat.
2011. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, miért ne? Amúgy ne menj a többiek után, mert később mindenki más pályára fog menni és egyedül maradsz a kérdéseiddel és mindent neked kell eldöntened!
2011. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy hülyeség. Nálunk pl mindenki felvette anno. Nyelvet tanulni soha nem hülyeség. amúgy meg jah, ne foglalkozz másokkal, magadnak tanulsz
2011. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így igazak a válaszok;).
2011. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!!! Elgondolkoztam..és tényleg igazatok van! Köszönöm a megerősítést, furán hangzik, de sokat segítettetek!!!:) Legyen nagyon szép estétek, mindenkinek ment a fel!:) Sziasztok!
2011. máj. 9. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is válaszd az angolt, mert később akár meg is bánhatod hogy nem ezt választottad. Miért tanulnád azt, ami kevésbé érdekel és megy? Ez elveheti a kedved mindentől :)

Tanulj angolul és profitálj belőle --> emelt érettségi és talán felsőfokú nyelvvizsga érettségi előtt...:) vagy legalább egy nagyon erős középfok!

2011. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!