Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy a későbbiekben legyen belőlem valami, feltétlenül 4-es 5-ösnek kell lenni mindenből, most 9.-ben is?

Szerintem elég jó tanuló vagyok, van szorgalmam is, de most, hogy kisgimi helyett rendes gimibe járok( ugyan abba a suliba) egy kicsit leromlottak a jegyeim, pedig sokkal többet is tanulok mint régebben...


2010. dec. 3. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem attól lesz belőled valami, hogy hányasaid voltak a suliban.
2010. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom csak rohadtul zavar...
2010. dec. 3. 15:49
 3/5 Silber ***** válasza:
Középiskola elején az emberek 90%-ának romlik a jegye. Én amikor bekerültem középiskolába (általánosban még hármasom sem volt), rögtön 5 darab közepessel végeztem az elsőt... Később majd megismered a tanárokat, ők is bekalibrálnak téged, és könnyebb. Érdemes mindíg jó jegyeket szerezni.
2010. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyéni tapasztalatom szerint, ha én 4-es 5ös tanuló lettem volna abból az 5 tantárgyból ami kell majd később a pontszámításnál NEM KELLETT VOLNA 2 évet szenvednem, hogy felvegyenek arra a szakra amire akartam menni... Ugyanis az a pontrendszer ahol a 2 megkövetelt érettségi százalékot szorozzuk fel kettővel nagyon jól hangzott a gimiben, DE egyszerűen szavakkal talán ki sem fejezhető a különbség a másik pontszámítással összevetve. Nagyon durva 90% felett megírni két érettségit még közép szinten is. Emelt szinten meg hagyjuk... Én egy évet töriztem és úgy lett 84%...ÉS kb a maximum fölött teljesítettem és szerencsém is volt az esszéknél. Szóval csak okosan! Nem kell mindenből remekelni. Elég csak abból a bizonyos 5+1 tantárgyból...( Magyar nyelvtan/irodalom,Matek,Töri,Idegennyelv,+választott)

Én mindből 3as vagy 4es voltam.. Hát az kutya füle...

2010. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én végig 4-es átlag körül voltam, és most, a végzős évemben látom, hogy itt bizony nehézkes lesz ennyi ponttal a felvételi. inkább tanulj, vagy mehetsz fizetősre:/
2010. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!