Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért gyűlöl a tanárom?

Miért gyűlöl a tanárom?

Figyelt kérdés
év eleje óta pikkel rám a tanár pedig nem csináltam semmi rosszat pl.: beszólni az órán, puskázni stb. már nagyon elegen van belőle. olyanokat csinál hogy: mindenkinek dupla házi feladat miattam. megkérdeztem a tanárt óra végén és belevigyorgott és kiment. már nagyon elegem van belőle. szóltam az igazgatónak ő azt mondta: ne legyél rossz az órán. mondtam hogy nem voltam erre ő: nem veszed észre magad. segítsetek ilyenkor mit kell csinálni? szószerint gyűlöl a tanárom
2010. nov. 21. 16:49
 1/3 anonim válasza:
erre való a szülő és a fogadóóra : )
2010. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó majd be fognak menni xd
2010. nov. 21. 17:26
 3/3 anonim válasza:
velem is ugyanezt csinálja,mozgóképórán kimenetem egy film tartalmát kellett elmondani és 3 mondatot mondtam és elkezdett utánozni(gúnyosan)(nem vagyok jó fogalmazó)és szóhoz sem hagyott utána jutni és beírta az 1-est!más is kiment és ugyanannyit mondott mint én kb. három mondatot és neki 5-t adott csak mert a kedvence(de neki könnyű volt mert utána a tanár mindent elmondott hogy mit kell mondani majd kihívta és persze hogy tudta...)szóval erről ennyit a némettanárom meg az egyik oszt.tsamra pikkel(tanulság:ezek a mai tanárok már csak ilyenek)
2010. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!