Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tanárom nekem a "második...

Egy tanárom nekem a "második apám", miért nem érti meg ezt senki?

Figyelt kérdés
Vagyis mégis: úgy "értik meg", hogy beleszerettem a tanáromba. Ezek szerint eltűnt már az a "romantikus" idea, hogy egy tanárra úgy tekint az egyetemi hallgató mint mesterére és mint második apjára? És ezért viseli meg annyira a hallgatót, hogy az adott tanár nagyon beteg... Viszont megértés helyett "leszólják", hogy miért szomorkodik annyira, hiszen csak egy tanárról van szó... Vagy tényleg túl tragikusan fogom fel a helyzetet?
2011. febr. 21. 15:27
 1/4 anonim válasza:
100%

Lehet bensőséges kapcsolat tanár és diák között. Ha érzelmesebb típus vagy, gondolok itt arra, hogy megvisel a betegsége, akkor ez főleg érthető. Aki ezt nem képes megérteni, nem is érdemel figyelmet.

Csak azzal törődj, amit te érzel, ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak. :)

2011. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. febr. 21. 17:38
 3/4 anonim válasza:

nem irsz nekem egy uzit?

ugyanebben a cipoben jarok... de fix.. :-o

ha van kedved beszelhetnenk errol. :)

am tenyleg oket minositi ha nem ertik meg ;)

2011. febr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan kedves dolog.:)

Az tényleg egy buta korlátolt ember aki ezt nem érti meg, mert már csak azért is hurrog ami nem általános dolog és neki ,,ciki". Ez színtiszta emberi butaságra vall, ha valaki ilyen. Természetes amit érzel, én is az az érzelmesebb típus vagyok, igaz, én ezt gimibe éltem át (többször is), és tanárnőkkel, hogy mintha a második anyám lett volna az adott tanár.:) Már én is egyetemista vagyok, ezt még itt nem éreztem konkrétan, de nem tartom kizártnak, viszont van akit már most az 1. félév után meglehetősen megkedveltem. Egész egyszerűen csak mélyen tisztelem, felnézek rá, és hálás vagyok neki a tudásért amelyet átad. _Ez az ember olyan, hogy tényleg nagyon megérdemli a tiszteletet, Ő azon ritka nagybetűs Professzor, aki mindamellett, hogy sokat követel, a hallgatókat is tiszteli és ilyen kedves, ugyanakkor intelligens, tekintélyes embert még nem láttam az egyetemen. Jó lenne ha minden tanár ilyen lenne!

2015. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!