Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ZMNE-re járók! Válaszolnátok...

ZMNE-re járók! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok, 17/L vagyok, szeretnék a Zrínyire menni, de pontosan nem tudom még milyen szakra. Töriből fogok emeltezni és angol középfokú C nyelvvizsgám van. Csak a civil szakok érdekelnének, főleg a pénzügyi. Itt milyen tantárgyak vannak? Mit vesznek nagyon szigorúan? A civil szakokra való bekerülésnek van valamilyen fizikai feltétele? Még arra lennék kíváncsi hogy ha a pénzügyit végzem el, akkor utána hol tudok elhelyezkedni vele?

Ezeken kívül is szívesen fogadok tanácsokat az egyetemmel kapcsolatban

köszönöm :)


2010. nov. 20. 18:43
 1/5 Tubarózsa ***** válasza:

szia! én a Zrínyibe járok. nem pénzügyi szakon,de civilen: a felvételi ua. mint bármely más egyetemre.(nincs semmilyen fizikai feltétele. a katonai szakon van ilyen)

20L

2010. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9 szakot törölnek a következő eljárásban, nem tudom, hogy a pénzügy megmarad-e.


Üdv, polgári Zrínyis.

2010. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet hogy már nem felvételizhetek oda? Énis hallottam hasonlót, de a honlapon még semmit nem láttam.
2010. nov. 21. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

ha már pénzügyes dolgot akarsz tanulni akkor honnan jött az ötlet hogy a zrínyi? a civil szakok csak arra jók ott, hogy a katonákat finanszírozzák a tanulók után járó pénzből... a diplomája sem ér túl sokat.

Úgyhogy inkább gondolkodj el a Corvinuson, Bgf-en.

2010. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:11


Köszönjük Emese. Ezzel a böffentéseddel sok ember munkáját szóltad le. Az ne is zavarjon, hogy van sok civil államis képzés, sőt ezek vannak többségben.

2010. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!