Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma volt az angol OKTV. Ti...

Ma volt az angol OKTV. Ti hogy érzitek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Szerintem könnyebb volt mint az elmúlt évek feladatsorai. Habár megoldókulcs még nincs nyilvánosságra hozva, én megtaláltam a legtöbb cikket online, amiből a feladatokat csinálták.. Mert hát a feladatok alján ott volt a webcím.
2010. nov. 16. 19:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az tényleg ügyes, gratula! :)


Engem is érdekelne a ponthatár...

2010. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszi :)


A ponthatár még nem dőlt el, a versenykiírásban olyasmi volt, hogy majd felülvizsgálják, és meghatározzák..

Megkapják az x darab 70+ százalékos dolgozatokat, és akkor döntik el, hogy mi legyen a határ..


Ha a többségnek meg van a 80%, akkor gondolom az fog dominálni..

2010. nov. 18. 20:17
 23/24 A kérdező kommentje:

"A beküldött válaszlapok közül kategóriánként a továbbjutási létszámhatárnak legfeljebb a kétszeresét

kitevő legjobbakat a versenybizottság felülvizsgálja, és meghatározza a továbbjutás ponthatárát"

2010. nov. 18. 20:25
 24/24 anonim ***** válasza:
tom h 2 évvel ezelőtti kérdés de a mi giminkben elég sok embernek van felsőfokúja, pedig ez egy vidéki kisváros és nem is a legjobb a városban..
2012. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!