Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik ma voltak ECL angol...

Akik ma voltak ECL angol felsőfokú nyelvvizsgán, azoknak hogy sikerült? Főleg a listeningre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nekem minden rész nagyon jól sikerült, kivétel a magnó. Abból örülök ha a 40 % meglesz, pedig elvileg egyáltalán nem vagyok rossz benne, és a szóbeli valami csoda folytán felhúzná...

Readingben a második feladat nem volt olyan könnyű, a writing témáknak hihetetlenül örültem, az sikerült a legjobban.


2011. jún. 17. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első listening megcsinálható volt. De a második......Nem lepődnék meg ha az 0 pontos lennexd kb semmit nem értettem belőle.Mondjuk én nem is számítottam könnyebre.
2011. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én viszont sokkal könnyebbre számítottam, nekem is legjobb esetben 2-3 jó válaszom lesz, az is csak tipp javarészt, bár mindenhova írtam valami zöldséget.

Az első feladat nem volt könnyű, de megcsinálható volt, abban remélem legalább 70% jó lett, de az 1-2 tippem is jó lehet.

Jaj csak a 40% legyen meg az egészben.

2011. jún. 17. 20:38
 3/4 anonim válasza:

hali!

esetleg a holnapi kozepfoku vizsga es a mai kozott lehet temabeli osszefugges? leirnatok h mi volt a ket writing es a ket listening temaja?

nagyon szepen koszi!!

2011. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A writing egyik témája: miért mennek ki az emberek külföldre tanulni/dolgozni, melyek azok az országok, ahová költöznek, ha visszajönnek az országba akkor milyen előnyökkel jár a külföldi tapasztalat, mi a véleményem hogyan fog folytatódni ez a folyamat?

Második: az oktatás jövője, hogyan fog változni a tanár-diák és diák-diák viszony, milyen hatásokkal lesz ez, mi a vélemény erről?

Listeningben: az egyik szöveg egy író fiáról szólt, aki szintén író, de az apja nem ismeri el vagy valami ilyesmi, a másik meg ilyen másolásos csalások (plagiarism), hogy a diák puskáznak stb

De nem hiszem, hogy lenne összefüggés a középfokúval :)

2011. jún. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!