Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma volt az angol OKTV. Ti...

Ma volt az angol OKTV. Ti hogy érzitek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Szerintem könnyebb volt mint az elmúlt évek feladatsorai. Habár megoldókulcs még nincs nyilvánosságra hozva, én megtaláltam a legtöbb cikket online, amiből a feladatokat csinálták.. Mert hát a feladatok alján ott volt a webcím.
2010. nov. 16. 19:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerinted kinek van középiskolába felsőfokú nyelvvizsgája?


Szerintem csak pesti elit iskolák tanulóinak. ESETLEG!

2010. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Még vidéki iskolákból is soknak. (én vidéki vagyok, nem árulom el honnan..)


És amint látod évente elég sok jelentkező van, és elég sokan meg is oldják jól..


SOKAN!!!


Ebből látszik, hogy nem lehetetlen.

2010. nov. 17. 16:20
 13/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi iskolánkba (közel 900fő jár oda és nem trágya hely) nem hallottam még olyanról akinek felsőfokúja lenne.

Én személy szerint undorítónak találom az ilyen típusú feladatokat mert ebbe semmi életkép, semmi szituáció nincs csak old meg...

Hidd el soha nem kell ilyet művelned majd hogy egészíts ki valamit 1-1 szóval az életben...

2010. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ezen a versenyből 5-6 ezren indulnak..


És mondhatod, hogy nem kell ilyeneket csinálnod az életben, de akkor is gáz, ha nem tudsz szófajokat képezni..


"Majd kint is rossz mond mert tudni nem?"


Volt igeidős, igei szerkezetes feladat is (űrlényes, Kanadában dolgozós, és a felesleges szó megkeresős részben, és az Ipad is részben).. Felismered to, ing, passzív stb kell-e..


A való életben is képezel ilyen típusú mondatokat.

Kell tudni árnyalatokat, idiómákat stb..


Az utolsó feladat nagyon alap szövegértés volt..


A külföldön tanulósban olyan egyértelmű szavakat kellett beírni.. Nagyon sok utalás volt benne, egyértelműen.. Tipikus mai téma..



Igenis kell ilyeneket tudni.. És ez egy igényes verseny, ahol kb 6 ezren indulnak!!


Még jó, hogy nehéz legyen, különben 5 ezren jutnának tovább.

2010. nov. 17. 16:38
 15/24 anonim ***** válasza:

Engem annyira azért nem érdekelt a dolog hogy továbbjutásra hajtsak.

Számomra ez a tipikus: Ki a stréberebb verseny.

Kétlem hogy bármikor is hasznát venném az ilyennek, többet érek ha nyelvtani szerkezeteket írok gyakorlásképpen pl.


Drukkolok hogy továbbjuss:)

2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha kicsit sértőn írtam. Csak szerintem kell egy ilyen verseny is, ami durva, mert emellett van még sokféle.. Ne nézd meg az elmúlt évek feladatsorait, mert némelyik tényleg undorító, elmebeteg..


Amúgy pl. az ECL viszgaközpont is csinál versenyt, minden évben, ott egy komplett írásbeli nyelvvizsga a feladat.


Amúgy a híres neves Cambridge vizsga is OKTV szerű.

2010. nov. 17. 16:56
 17/24 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hány pontod lett, én is szurkolok hogy továbbjuss! : )
2010. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszi, te ís ird majd meg, mindenki írja meg (aki akarja)


Én is szurkolok mindenkinek :)


(Nekem a tanárom holnapra ígérte, mert ma délelőtt kapta meg a jav kulcsot)

2010. nov. 17. 18:33
 19/24 anonim válasza:

szerintetek 2. fordulóhoz mennyi lesz a ponthatár? tudom, hogy 70-től küldik be, szerintem nekem 85-90 körül lesz...

amúgy kb. olyan nehézségű volt, mint az emelt érettségi.

2010. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!


Nekem 92%-os lett, szóval elég jó :)

2010. nov. 18. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!