Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombaton érettségizek. Most...

Szombaton érettségizek. Most mégis mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Emelt kémiából lesz. A különtanárom közölte velem, hogy ő mostmár nem tud velem foglalkozni. 1 kírésletet sem csináltunk meg, tételeket sem beszéltük át, semmit. Van így értelme? Teljesen össze vagyok omolva, az írásbelim 73%-os lett, ide a SOTE orvos szakára akartam jelentkezni, de ilyen gyér érettségivel nem fognak felvenni. Ráadásul a szóbelivel fel se tudom majd húzni mert nem tudok semmit :'( sírás kerülget, nem tudom mit csináljak, szüleim is ordibálnak velem, hogy hogy lehetek ekkora szar, miért nem tanulok. Pedig sokmindent csak elnéztem az érettségibe, tehát volt hogy nem a tudásommal volt gond, dehát stresszeltem, nem tűnt fel ott akkor, hogy elnéztem. nem tudom mihez kezdjek ha nem vesznek fel, fel is akasztom magam
2010. nov. 8. 21:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Te meg azokon ne gúnyolódj, akik önhibájukon kívül nem tudnak megtanulni ezt-azt. Paraszt.
2010. nov. 12. 16:09
 22/29 anonim válasza:

Paraszt?

Mert?

Nem írtam semmi gúnyolódást.

De ezek után kívánom neked, éld te is át azt amit én, olyan orvosok miatt, akik bukdácsolva szerezték csak meg a diplomájukat.

Fogalmad sincs, milyen az, amikor a gyerekedet a kórházi ágyon látod, amiatt, hogy 2 hétig csesztek egy vérvételt megcsinálni, amiből egyből kiderült volna, mi a baja. De nem, ők félvállról vették, ennek köszönhetően két hét után az intenzíven kötött ki, napokig azt sem tudtuk, életben marad-e.

2010. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Mellesleg azért szerintem más dolog -ahogy te nevezed- gúnyolódni egy vizsgán, és más emberi életeken.

Ha orvos szeretnél lenni, ez hogyan férhet bele az erkölcsi normádba?

2010. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Ez nem orvosi erkölcsi norma, hanem mindenkiben benne kéne legyen eleve.

Én normálisan állok hozzá ismeretlen emberekhez, de ha ismerem akkor úgy viselkedek vele, ahogy ő velem.

Ki mint veti ágyát...

2010. nov. 12. 18:06
 25/29 anonim válasza:

Mégis te voltál, aki parasztozni kezdett.

Ha felteszel itt egy kérdést, feljogosítasz mindenkit arra, hogy leírhassa a véleményét.

Nem vagyunk egyformák, nem lehet mindenki jó véleménnyel mindenről.

Mindenestre én befejeztem, már leírtam mit gondolok.

De a parasztozást durvának tartottam.

2010. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 12. 18:25
 27/29 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2010. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Én normálisan állok hozzá ismeretlen emberekhez, de ha ismerem akkor úgy viselkedek vele, ahogy ő velem."

Nono. Tanulni kéne egy kis alázatot azért, ha tényleg orvos akarsz lenni - csak azért, mert egy beteged bunkó, neked ugyanúgy el kell látnod, és megértést kell tanúsítanod iránta. Meg aztán lehet, hogy csak te hiszel valakit bunkónak, közben meg igaza van, szóval mielőtt elkezdesz fikázni, inkább számolj el tízig és gondolkodj el a történteken. Amúgy meg elég nagy felelőtlenség valami random anoním fórum alapján azt mondani, hogy ismersz valakit.

Ja, és engem is érdekelne, hogy ment.

ismét az orvosis

2010. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Remélem megbuktál!
2011. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!