Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a Debreceni Egyetem...

Megéri a Debreceni Egyetem jogi karán tanulni?

Figyelt kérdés

Már most leszögezném, hogy a negatív kommentelők kíméljenek, senki nem kíváncsi rátok.



Az egyik kérdésem, hogy az olyan tanulók, akik nem színötösök mindenből mennyi esélyük van a bekerülésre? Történelemből ötös vagyok, abból szeretnék emeltezni is, illetve még ha jól tudom a magyar és az angol az, ami jelentős? Ezekből négyes vagyok, habár ha szorgalmasabb lennék menne jobban is. Ha a jegyek számítanak is, csak 11. osztálytól nézik? Elnézést, ha ezek fent vannak az egyetem oldalán, termeszetesen már ott is szétnéztem, de nem mindenre találtam választ. Bármilyen tanács jöhet, hogy több esély legyen bekerülni.


Sokan mondják, hogy a jog valami rettenetesen nehéz és sokan ott is hagyják. Ez igaz? Illetve milyenek ott a tanárok? Szivatósak, jófejek stb..


Má régebbóta érdekel komolyan ez az irány és motiváltnak is érzem magam. Szívesen meghallgatok mindenkit, aki ezen az egyetemen tanul, vagy ha nem is pont Debrecenben, de valahol máshol jogot :). Minden kis részlet érdekel egyébként, tehát hogy milyen egy jogi hallgató napja, stb. Tanácsokat elfogadok. Előre is köszönöm

16/L



okt. 20. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Isten mentsen az ilyen leendő jogászoktól.
tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#12 a válaszod jelentve lett. Egyébként tőled is. Látszik milyen a képzés színvonala ott ahova jársz. Nem vet valami jó fényt az egyetemedre...
tegnap 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#10 én a Pázmányra jártam, és egyáltalán nem igaz amit mondasz hogy megpusztulás.

Miért kell hallomás alapján hülyeségeket mondani?

Akkor mondj véleményt az ELTE-ről és a Pázmányról ha oda jártál.

tegnap 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
Hogyan fogok én jóhiszeműen megbízni egy olyan jogi szakemberben, aki még a felvit se tudja rendesen értelmezni?
tegnap 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
#14 sehogyan, mert nem lesz az. Aki tényleg jó szakember lesz, az pedig nem egy vidéki színvonaltalan, no name jogi karon fog végezni. Persze tisztelet a kivételnek
tegnap 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Na, elő is jött a pesti felsőbbrendűség illúziója. Mitől lenne színvonaltalan a vidéki jogikarok többsége?
tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
36%
#16 nézd meg a statisztikákat, de ez egyébként is köztudott. Nem minden szaknál színvonaltalabb a pestihez képest, de a jognál pont hogy az. Nézd meg a ponthatárokat. Az már alapból elég árulkodó.
tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!