Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok,hogy nez ki egy...

Orvosisok,hogy nez ki egy napotok? (Tanulassal,sulival,baratokkal,mindennel egyutt)

Figyelt kérdés
Nyilvan tudom,hogy vannak lazabb es durvabb napok is. Leirnatok kerlek mindkettobol egy-egy “peldat”? Koszonom!

tegnap 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Hétfő: Reggel 6-kor kelek, akkor tornázok 1 óra hosszát. Aztán reggeli. 8-kor egyetem egészen este 7-8-ig. Utána 9-re hazaérek. Utána vacsora, zuhanyzás stb.... 10 óra körül leülök tanulni hajnal 2-3-ig, aztán alvás.


Kedd: Reggel 6-kor kelek, 1 óra torna, reggeli. 8-tól délig egyetem. Délben van 2 óra szabadidőm amit tanulással töltök. Aztán 2-5 között óra. 6-ra hazaérek, vacsi. 7 kor tanulás este 10-ig. 10-kor zuhanyzás és ha van erőm megnézek egy filmet. Most gyakorizok épp filmnézés helyett.


Szerda: 8-kor kelek, 1 óra torna. Reggeli. Délelőtt még délig tanulás. Déltől 6-ig egyetem. Itt 7-kor ha hazaértem vacsi és pihenés 8-ig. 8-tól tanulás egészen éjfélig, 1 óráig.


Csütörtök: 6-kor kelés. 1 óra torna, reggeli. 8-tól egyetem 4-ig. Aztán 5-től tanulás 8-9 óráig, majd vacsi, zuhanyzás, filmezés és alvás.


Péntek: szintén 6-kor kelés. 1 óra torna, reggeli. 8-tól egyetem 2-ig. 3-ra hazaérek. Ezen a napon nem tanulok, pihenéssel töltöm.


Szombat-vasárnap: 8-kor kelek, torna, reggeli és szombaton tanulás kb egész nap. Vasárnap meg csak délelőtt tanulok. Délután pihenés. Hétfőn kezdődik előről.

ma 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!