Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen ha 70% jelenlét...

Az egyetemen ha 70% jelenlét a kötelező az 2 vagy 3 hiányzást jelent?

Figyelt kérdés
Heti 1 óráról van szó. Első félévem és nem nagyon tudom még ezeket a dolgokat.

tegnap 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A szorgalmi időszak 14-15 hét, a 15 óra 70%-a 10,5 óra. Ennyin ott kell lenned. Értelemszerűen a különbség lehet a hiányzás. Azért ez nem agysebészet egy egyetemistának (vagy legalábbis nem lehetne az)
tegnap 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Általában 2-3 a megengedett, nem 10… azért kérdeztem én is, mert a tanár nem emelte ki melyik és én nem tudom.
tegnap 09:41
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Jó, akkor a szövegértésed is nulla. Ki beszél tízről???

Azt írtad, 70%-on ott kell lenni. Tehát 30%-on nem. Ki tudod számolni 15 óra 30%-át?

tegnap 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Te hogy nyertél felvételt egyetemre?
tegnap 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mennyi jön ki, de nem ez volt a kérdés.
tegnap 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Akkor újra.

15 hét, 15 óra.

70% a kötelező, 30% nem.

A 15 30%-a nem két óra, és nem három óra.

tegnap 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem próbálsz beállítani hülyének, de azt sem tudod miről beszélsz. Alapból első héten nincs óra kapásból és 2-3 szokott lenni nem 4-5/4,5. Ezért kérdeztem meg én is, mert nem vagyok benne biztos, most lettem egyetemista én is! Ha te egy bunkó paraszt vagy és nem is értesz hozzá, akkor minek válaszolsz? Ettől nem leszel nagyobb.
tegnap 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

“ Általában 2-3 a megengedett, nem 10… azért kérdeztem én is, mert a tanár nem emelte ki melyik és én nem tudom.”



Egyetem/tanárfüggő…


Sőt van tanár aki betartja, és van akinek elmondod miért nem tudsz elmenni, és megoldja neked…


Miért nem mész oda hozzá szünetben, vagy írsz rá coospace-en és megkérdezed?

tegnap 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9es az értelmes választ, igen ezt fogom tenni.
tegnap 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
ÉS az nem ment magadtól, hogy odamenj a tanárhoz? :D
tegnap 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!