Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kérdezzem ezt meg a...

Hogy kérdezzem ezt meg a tanártól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fősulis lány vagyok. Van egy tantárgyam, amiből zh-t írtunk és hát 1-es lett. Ma kaptuk ki és én igazából nem értem a dolgot, mert nagyon sokat írtam (sokat is tanultam rá), a csoporttársamét megnéztem, nagy különbség nem volt. Neki 5-ös lett, nekem mégis 1-es. Szeretnék beszélni a tanárral, mert úgy érzem, pikkel rám és igazságtalan velem (azt nem tudom miért). Persze nem ezt mondanám, hanem mondjuk megkérném, hogy magyarázza el mi volt a hibám.


Persze végül úgyis neki lesz igaza, mert én csak egy hülye diák vagyok, de tudnátok tippeket adni, hogy ilyen (nyilvánvalóan) igazságtalan esetben hogy tudnék mégis udvariasan eléállni a kérdésemmel?


Köszönöm!


2010. nov. 3. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az egyetem sajnos diktatúra, megszoksz, vagy megszöksz. A te dolgozatod valószínüleg leesett az asztalról.
2010. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ki kell ismerni a tanárt.

Nekem volt olyan, hogy a 4-es dolgozatommal odamentem a professzorhoz, hogy ezt meg ezt miért nem fogadta el...aztán átnézte, mondta, hogy "igaza van kisasszony" és átírta ötösre:)


De van olyan tanár, akihez ha egyszer odamész ilyen problémával, sosem mész át nála vizsgán:D

Szóval ha ő az egyetlen vizsgáztató az adott tárgyból, akkor én nem kockáztatnék;)

2010. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Jah és azzal menj oda, hogy szeretnéd megkérdezni, hogy mit kellett volna írni ide meg ide, mert ha már egyest kaptál, szeretnél tanulni belőle.

Semmiképp se említsd meg, hogy más milyen jegyet kapott!

2010. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy az adott tantárgyból jó csoporttársad nem tudja megnézni? Lehet, hogy te nem látsz lényegesnek valamit, amit a tanár viszont igen. Kiderült már korábban, hogy a tanár nem szimpatizál veled?
2010. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

És mi a helyzet a szakszavakkal, mert vannak olyan tanárok akik csak azt fogadják el és kész.

Ha körbeírod az adott szót de magát nem akkor azt a tanár lehet el se fogadja.

2010. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de nekem ez a "mert nagyon sokat írtam", ez nem szimpatikus, tehát mondjuk ezt biztos ne említsd meg neki. Nem a mennyiség a lényeg.
2010. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezzel mi a gond?
2010. nov. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!