Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan intézzem, h legyen...

Hogyan intézzem, h legyen gyakorlati helyem? Simán sétáljak be és kérdezzem meg, h lehet-e?

Figyelt kérdés
most kezdtem egy 1éves tanfolyamot:pszichológiai asszisztensit és kell 100óra gyakorlat,de viszont az iskola nem segít abban,h legyen helyed!hogyan intézzem,h tudjak menni?anyum munkahelye felajánlotta,h mehetek oda,de én nem szeretnék gyerekekkel foglalkozni sokkal inkább a kriminálpszichológia,a szülés utáni depresszió kezelése esetleg még a profilozás ami tetszik!hova menjek gyakorlati helyet kérni?kopogtassak be a rendőrkapitányságra és kérdezzek rá?tanácstalan vagyok,köszönöm segítséget előre is
2010. dec. 4. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
bár én jogi asszisztensi képzésen vagyok, de én bementek egy közjegyzőhöz és megkérdeztem, hogy lehetek-e itt gyakornok, bátran kérdezz, és érdeklődj, más ugyse fog segíteni! A pszichologiával tényleg lehet profilozni?, mert ez érdekelne engem is...
2010. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj be nyugodtan, pofon nem vágnak. Fizetést nem kell adniuk, szóval szerintem nem fogják bánni, hogy ott vagy.

És is úgy találtam gyakorlati helyet, hogy zaklattam másokat:-) csak e-mailben, szóval nem voltam nagyon zavaró...

2010. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!akkor bemerészkedek valamelyik nap azt rákérdezek,remélem nem néznek ki rossz szemmel
2010. dec. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!