Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire elismerésre méltó...

Mennyire elismerésre méltó kb. mindenből emelt érettségin 95% felett teljesíteni?

Figyelt kérdés

Magyar, matek, töri, fizika, földrakz, filozófia, latin, angol, német, orosz emelt, plusz kémia, infó közép. 95% felett lett mind neki. Egy barátom mondta.


Én gratuláltam neki, erre azt mondta, hogy ezek piszkos egyszerű tárgyak, ebből szerinte nem nagy cucc.


Mit gondoltok? Vagy csak az egóját akarta növelni? Vagy csak zseni a gyerek és azt hiszi, hogy mindenki ilyen?


Amúgy a fazekasok, szóval lehet, hogy nincs tisztában az átlag magyar diák szellemi szintjével.



ma 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem méltó nagy elismerésre, mert nem kellett megerőltetnie magát nagyon.


Ő maga mondta, nem volt nagy cucc.


És tényleg nem nagy cucc, az átlagos szellemi képességű diáknak lehet. De az ő intelligenciája sokkal jobb, mint az átlagé, neki még könnyebb.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
10, csak info és nyelv lehet.
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12.

Még minden, amit nem tanulsz 12.-ig. Én is most fogok földrajzból 11.-esként is...


#11.

Mondjuk az intelligencia és a műveltség más. Előbbivel születni kell, meg kicsit fejleszthető, utóbbival meg nem lehet születni. Lehet hogy valakinek nagyon magas IQ-ja van, de mégis mindennapi értelemben műveletlen, mert nem tanult. A magas IQ-jú embereknek is kell tanulni...


Bár nem vagyok pszichológus, csak azt írtam, amit eddig hallottam.

ma 20:03
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor infó a Fazekasból: az utóbbi 13 évben nem volt ilyen diákjuk.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14.

Odajársz te is? Honnan tudod?


Akkor lehet, hogy a szája olyan nagy a srácnak, mint a szavaiban az esze.

ma 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!