Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire elismerésre méltó...

Mennyire elismerésre méltó kb. mindenből emelt érettségin 95% felett teljesíteni?

Figyelt kérdés

Magyar, matek, töri, fizika, földrakz, filozófia, latin, angol, német, orosz emelt, plusz kémia, infó közép. 95% felett lett mind neki. Egy barátom mondta.


Én gratuláltam neki, erre azt mondta, hogy ezek piszkos egyszerű tárgyak, ebből szerinte nem nagy cucc.


Mit gondoltok? Vagy csak az egóját akarta növelni? Vagy csak zseni a gyerek és azt hiszi, hogy mindenki ilyen?


Amúgy a fazekasok, szóval lehet, hogy nincs tisztában az átlag magyar diák szellemi szintjével.



ma 14:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*fazekasos
ma 14:49
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy épp hogy zavarban volt, el akarta hárítani az egósimit?
ma 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Hiszi a piszi, hogy ennyi tantárgyból emeltezett. Főleg reál-humán vegyesen. Ha igaz, akkor tuti autista.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3.

Tényleg zseni a srác.


Miért lenne különleges, ha valaki egyszerre reál és humán beállítottságú egyszerre? Én is az vagyok, csak én még nem is érettségiztem. Jó vagyok töriből, matekból, fizikából, nyelvekből stb.

ma 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az infó meg a latin egy napon szokott lenni, földrjaz-kémia is, úgyhogy tuti nem csinálta meg együtt őket :D
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SZTANN ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik szinte mindenből nagyon jók.

De 10 tárgyból EMELT érettségit letenni csak több év alatt lehetséges, mivel egy vizsgaidőszakon belül már csak az idő miatt se fér össze 10 tárgy. Szóval nem kizárt, de igen kicsi a valószínűsége. Meg minek kellene bárkinek ennyi emelt érettségi? Hová felvételizik vele?

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6.

Oxford a ment.

ma 17:42
 8/12 A kérdező kommentje:
*Oxfordba
ma 17:42
 9/12 A kérdező kommentje:

#5.

Akkor lehet, hogy füllentett is... Bár csinált előrehozott érettségiket is.

ma 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

A nyelvekből, informatikából és a természettudományos tantárgyakból előre hozottan is lehet érettségit tenni, tehát technikailag lehetséges.

De kissé hihetetlen ez a teljesítmény (persze nem vonom kétségbe!).

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!