Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A telefonrendelet végképp...

A telefonrendelet végképp mélybe löki az introvertált az osztály perifériáján lévő gyerekeket? Magamból kiindulva telefon nélkül nem éltem volna túl azt az időszakot. A telefon viszont levette a kényszert, hogy mindenáron interakcióba lépjek mással.

Figyelt kérdés

ha nem akartam egy sarokban egyedül gubbasztó akárkinek tűnni.


Igazából fájó időszak volt, mert senkit sem igazán hatott meg, hogy én ilyen típus vagyok és emiatt negatív szerepkörben kellett léteznem akkoriban.


tegnap 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekkoromban még nem is volt telefon. Aki nem akart beszélgetni (én se mindig) az olvasott valahol.
tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Könyv.
tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj mert mind 0-24-ben olvastatok. :D Tipikus áldozathibáztatás ez.
tegnap 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Önmagában nem értek ezzel a korlátozással egyet, de attól még nem kell belehalni, mert pár órára elveszik a telefont.

Meg aztán nehogy már azokat a 10-15 perces szüneteket csak interakcióval lehessen túlélni... Lehet olvasni, igen, de lehet például rajzolni is, ha valakinek ahhoz van kreativitása, vagy csak simán a padra dölni és pihenni egy kicsit, de bőven van idő a másikról lemásolni a matekleckét is. A legtöbb ember egyébként ekkor enni-inni szokott, vagy vécézik. Szóval bőven van lehetőség a szünetek idejét elütni, nem csak a másokkal beszélgetéssel.

ma 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!