Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen introvertaltkent?

Egyetemen introvertaltkent?

Figyelt kérdés

Milyen az egyetemi élet egy introvertalt személy számára?

Én az vagyok de pl ha valaki elhiv valahova akkor 99%-ban igent szoktam rá mondani, nálam annyiba nyilvanul ez meg, hogy szeretek filozgatni és néha termeszetben vagy pár orara bárhol egyedül lenni. De egyébként gyűlölök állandóan egyedül lenni



2023. máj. 1. 21:24
 1/10 anonim válasza:
83%
Nem vagy introvertált.
2023. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanolyan lesz neked mint bárki másnak. Én erősen introvertalt voltam amikor kezdtem, ugyanúgy jártam a bulikba mint mindenki más. Programokra is mentem néha ismerősökkel. Teljesen jó lesz minden
2023. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a könyvtárban töltöttem az időm, vagy sétálni mentünk, beültünk kávézóba, ilyesmi. Engem azok a tömött szórakozóhelyek nem vonzanak.
2023. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok, de ettől függetlenül fogok egyetemre menni, emiatt nem mondok le az álmomról. Különben sem jópofozni jár oda az ember.
2023. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a szórakozóhelyeket de ha valaki akit szeretek vagy szimpi elhiv akkor nem utasitom vissza általában
2023. máj. 2. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyűlölsz egyedül lenni, akkor nem vagy introvertált. Egy introvertált embereknek pont, hogy feltöltődés egyedül lenni. Egy közösségi szituáció "lefárasztja". Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy az introvertáltak nem szeretik a társaságot, de minimum megválogatják, milyen társas programra/kinek mondanak igent.

Én introvertált vagyok. A már kialakult baráti társaságomon kívül nagyon ritkán ismerkedek új emberekkel, és ezalól az egyetem sem volt kivétel. Egy kezemen meg tudom számolni, hány alkalom volt az egyetem során, amikor elmentem valahova (igaz, nekünk a covid is közbeszólt). Akkor is kerestem a hasonló személyiségek társaságát, így ők sem nagyon akartak közös programokat szervezni.

Szóval szerintem nem vagy igazán introvertált, de a kérdés szempontjából mindegy is. Egy nem túl kicsi egyetemen mindenki megtalálja a neki való társaságot, legyen az épp bulizós vagy otthon ülős. Sőt, azt is simán békén hagyják, aki egyáltalán nem akar ismerkedni, úgyhogy nem kell aggódni.

2023. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából én csak az olyan emberek társaságában szeretek lenni akiket szeretek is, szeretem megvalogatni, hogy kikhez kerülök közeli kapcsolatba.

Egyes egyedül lenni max 2 órát bírok, ha többet kell ennél egyedül lennem szomorú leszek 😄

Azért írtam, hogy introvertalt vagyok mert több mbti tesztnel is ez jött ki.

2023. máj. 2. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
#7 Akkor nem vagy introvertált. Hetekig ellennék egyedül, de napokig biztosan, még jól is esne. A társaság "leszív". Egy-egy program után egyedül kell lennem egy darabig ahhoz, hogy ne érezzem magam túlingerelve társaságban. Ha nem bírsz egyedül lenni, akkor nem vagy introvertált, kész. Az természetes, hogy olyan emberek társaságát keresed, akiket kedvelsz, de attól még nem leszel introvertált.
2023. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én általában ha program után vagyok akkor energikusabb vagyok és boldogabb de akkor lehet, hogy tényleg nem introvertalt vagyok, fogalmam sincs mert egyébként bizonyos emberekkel vagy mielőtt megismernek valakit csendes vagyok egy ideig.
2023. máj. 3. 06:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel az emberek túlnyomó többsége így van. Nagyon kevesen vannak az extrovertáltak között is, akik egyből ugyanúgy nyitnak az idegenek felé, mint a közeli barátaik felé. Nyilván máshogy viszonyulsz valakihez, akit akkor látsz életedben először, mint ahhoz, aki mondjuk gyerekkori barátod, és minden titkodat tudja.
2023. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!