Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Introvertáltként hol ismerkedh...

Introvertáltként hol ismerkedhetnék személyesen?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés úgymond két funkciós lesz. Egyrészt tanácsot kérnék, másrészt pedig akár itt is ismerkednék.


20 éves fiú vagyok, nincsennek barátaim és egyedülálló. Eléggé zárkózott személyiség vagyok, az elején nehezen is szokott menni, de ha valakivel jól kijövök akkor vele nagyon nyitott vagyok. Őszintén megmondom hogy szívesen találnék már egy barátnőt, de ha csak barátkozni szeretnél velem akkor is írj nyugodtan. Így más, hasonló gondolkozású fiúk is írhatnak nyugodtan.


Amit rólam tudni kell:

-Szeretem az állatokat, van is egy kutyám, valamint nem tudom miért de valamiért imádom a madarakat. Nem rég bele kezdtem egy természetfotós hobbiba, de nagyon az elején vagyok még. Jó magam is tartok madarakat, pusztán hobbi cépból, galambjaim vannak.

-Szeretek olvasni. Szeretem a történelmet és szinte minden tudománnyal kapcsolatos dologra nyitott vagyok, így dokumentum könyveket is olvasok. De szoktam olvasni regényeket, illetve imádom az amerikai képregényeket (Marvel, DC). Eléggé nerd/gyík vagyok, vagy mondják aminek akarják😂😆😅.

-Filmekben kb. ugyanez az érdeklődési köröm, de szinte mindenevő vagyok.

-Imádom a csillagászatot, érdekel az asztrofotózás is, valamint tervezek erre is egy hobbit kiépíteni, mint amatőr csillagász, de ez még csak tervezési szinten van.

-Szeretem a videójátékokat is


Külsőm:

-Magas vagyok 190 cm

-Nem tagadom, mackós vagyok, jelenleg 118 kg, egy hónapja kezdtem el diétázni és itthon sportolni, nem áll szándékomban "szupermodelnek" lenni, pusztán csak egy kicsit jobban formába akarom szedni magam.

-Fekete sűrűhaj, sötét barna szem és szemüveges vagyok.


Megmondom őszintén ezt is, jelenleg munkanélküli vagyok. Viszont gőzerővel keresek munkát (egyelőre csak gyárit, amíg nem találok villanyszerelő képzést). Ezt nem is akarom tovább magyarázni, tudom hogy nem hangzik jól, de próbálkozom, sajnos többet nem tudok most tenni.


Próbáltam interneten és különböző appokon ismerkedni, de eléggé botranyosak, így feladtam a netes ismerkedés lehetőségét. Éppen ezért kérek tanácsot, tippeket hogy egy olyannak mint én hol és hogy lehetne ismerkedni lányokkal vagy csak simán barátkozni.



2023. márc. 20. 19:40
 1/9 anonim válasza:
Hol laksz?
2023. márc. 20. 19:44
 2/9 A kérdező kommentje:
Jászság
2023. márc. 20. 20:14
 3/9 anonim válasza:

Ez (majdnem) mind szimpi is lehet egy lánynak,csak nem jutsz el odáig, hogy elmondegy nőnek.

1/a le kell fogyni 20 kilót, ha az megvan meglesz 25-30 is. Lelj több örömet valami elfoglaltságban, mint az evésben.



1/b fizu kell, bármiből, de nő fizu, meló nélkül nem akar megismerni.


2. Ha érdekelnek olvasáshoz köthető témák, akkor irányítsd az olvasást, az ezzel eltöltött időt valami megtanulására, ami érdekel és konkrét haszna is van. Ne várj a villanyszerelésre, találj valami mást, amíg fogékony az agyad.

2023. márc. 20. 21:04
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as


Az első mondatodat nem értem hogy mire gondolsz.


1/a. Igen, mint mondtam már rajta vagyok. Van más örömem is az evésen kívül (egy csomót felsoroltam)


1/b. Igen ezt is tudom, rajta vagyok (mint írtam is), plusz ez eléggé szexista és sztereotíp kijelentés


2.) Ezt nem is értem. Igen azt csinálom, ezért akarok villanyszerelő lenni🤦‍♂️ (akármire megyek, nem akkor indul képzés amikor én akarom, ezért tetszik, nem tetszik várni kell).

2023. márc. 20. 21:20
 5/9 anonim válasza:
Lehet neked nem tanács kell, hanem biztatás. Akkor legközelebb azt kérj. Nem biztos, hogy az ki fog az állapotból hozni. Sok sikert!
2023. márc. 20. 21:23
 6/9 anonim válasza:
Otthon
2023. márc. 20. 21:51
 7/9 anonim válasza:
Könyvtárban
2023. márc. 21. 00:25
 8/9 anonim válasza:

Introvertáltként akár egyházi közösségeket is felkereshetsz. (Lehetőleg NE(!) szektákat, mert ott garantáltan rossz útra vihetnek...)


Tájékozódj a google-ban a történelmi múltú egyházak honlapját felkeresve. Elég sok útbaigazítást lehet kapni lelkipásztoroktól, lelkigondozóktól.


Arra készülj, hogy bizonyos értelemben szigorúak is lehetnek Veled ilyen szempontból, esetleges vallási intelmekre hivatkozva. Inkább privátban írnám tovább a részleteket, ha érdekel.


Ui: elfelejtettem megkérdezni, hogy otthon milyen légkörben szocializálódtál. A szüleid milyen életelveket tettek a magukévá, amíg kiskorú/fiatalkorú gyermek voltál.

2023. márc. 21. 06:33
 9/9 anonim válasza:
Én szintén introvertáltként mégis a netet javasolnám. Régebben elmentem programokra, kirándulásokra, jártam edzeni egy ideig, de soha senkivel nem tudtam összebarátkozni se, mert nem megy, zárkózott vagyok. Ám a neten írásban könnyebben kommunikálok és így könnyebben tudok barátokat találni. Érdeklődési körödnek megfelelő Facebook csoportokban próbálkozz.
2023. márc. 29. 02:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!