Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van erre esély, hogy át is...

Van erre esély, hogy át is vegyenek?

Figyelt kérdés

Most kezdem a Károlin a pszichológia szakot, de a távolság és a költségek miatt szeretnék majd átjelentkezni másik egyetemre, vagy az Elte vagy a Pázmány pszichológia szakára. Úgy tudom jó tanulmányi átlag esetén van lehetőség átmenni másik egyetemre. Szerintetek melyik a jobb? Milyen feltételeknek kell teljesülnie, hogy átvegyenek?

Esetleg , ha valaki járt már ebben a cipőben jó lenne hallani a tapasztalatait!



szept. 2. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fogadó egyetem szuverén döntése, hogy milyen feltételeket támaszt az átjelentkezők átvételéhez. Általában valamennyi teljesített kredit és valamennyi súlyozott kreditátlag kell, és legtöbbször csak költségtérítéses helyre vesznek át. Legjobb, ha írsz egy emailt a célegyetem tanulmányi osztályának, és ők felvilágosítanak az átvétel feltételeiről.
szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az ELTE-n akkor vesznek át, ha a felvétel évében (tehát most) elérted volna az elte-s ponthatárt. Emellett még bizonyos átlagot is kell hozni. De tényleg azzal jársz a legjobban, ha írsz az egyetemeknek.


Én most kezdem a mestert az ELTE-n, az alapkepzest is itt csináltam, és én nagyon meg vagyok elégedve. Nagyon jó tanárokat fogtam ki, magas színvonalú az oktatás.

szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!