Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A finanszírozási forma átsorol...

Panna17 kérdése:

A finanszírozási forma átsorolásról küldenek ki értesítést postai úton? Ha igen, az értesítési címre vagy az állandóra küldik ki?

Figyelt kérdés
Már megkaptam a levelet neptunon keresztül, viszont érdekelne, hogy melyik címre küldik, ha küldik, mivel a kettő nálam ugyanaz.

júl. 19. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem küldtek levelet.
júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem postán is kiküldték. A bejelentett állandó lakcímemre akarták, mert az ügyintéző szerint oda "kell" nekik, viszont az nekem nagy szívás lett volna. Maileket is írtam nekik és személyesen is bementem, úgyhogy végül sikerült kisírni, hogy a tartózkodásira küldjék, oda érkezett.

De a te problémádat nem értem, ha nálad az a kettő ugyanaz, akkor nem mindegy?

júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, kihagytam egy szót a kérdésemből: nem ugyanaz a két lakcímem, más az értesítésim, mint az állandó.

Te is bme-s vagy? Ha igen, esetleg tudod, hogy melyik mail címre kellene ez ügyben írjak?

júl. 21. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 nem, én másik egyetemre járok. De vannak műegyetemista barátaim :)
júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszod! Mindenképp írok nekik akkor emailen. :)
júl. 22. 06:08
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Kérdező, te milyen levelet kaptál a Neptuntól? Én is leadtam a papírokat, de a Neptunon semmit sem küldtek és aggódok hátha elkeverték.

:(

júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6-os: Én fizikailag nem kaptam levelet, csak egy neptun üzenetet, hogy az eddigi állami ösztöndíjas képzésről átsorolnak önköltségesre.

Nem adtam le semmilyen papírt ezügyben, mert tanulmányi dolog miatt tettek át, de ezt előre tudtam.

aug. 1. 10:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!