Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem fejeztem be az első...

Ha nem fejeztem be az első érettségi utáni képzésemet, akkor még egy, vagy kettő van államilag támogatva?

Figyelt kérdés
Érettségi utáni képzést (államilag támogatott volt) kezdtem, nem fejeztem be, alapvizsgát tettem, de 1 év után ott hagytam. Most kezdenék még egyet, de nem tudom, hogy ez a másodiknak tudható be, vagy az elsőnek, hiszen gyakorlatilag nem rendelkezem szakképesítéssel.

júl. 18. 18:43
 1/2 anonim válasza:
Én is ugyanígy voltam. Ha nincs bizonyítványod a szakmáról mert nem végezted el a képzést, akkor nincs mit elvenni az állami támogatásból mert nem tetted le a szakmai vizsgát. Így ugyanúgy van még lehetőséged 2 szakma + 1 tanfolyam ingyenes elvégzésére. Ha nappalin szeretnél egy másik szakmát elvégezni, akkor max az ösztöndíjnál fog számítani az hogy az előző nappalis szakmai képzéseden mennyi ösztöndíjat kaptál és annak függvényében a másik szakmai képzésen mennyit kaphatsz. Én így tudom, de azért érdeklődd meg az aktuális szakképzési centrumnál ezeket, az a biztos.
aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A nappali vagy az esti vagy melyik szamit biztositási időnek?
aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!