Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közösségi szolgálat ?

Közösségi szolgálat ?

Figyelt kérdés

A közösségi szolgálat szabályai iskolánként eltérőek?

Van olyan iskola, ahol egy évben meg lehet csinálni az 50 órát egy helyszínen?

Köszi



júl. 16. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem is mindenhol lehet, hanem csak akivel szerződése van a sulinak, illetve ha nincs szerződése még, akkor el kell indítani a folyamatot.

Egyébként az van szabályozva, hogy mennyi időt igazolhatnak le, 16 alatt és 16 felett, illetve talán az sem egységes, hogy iskola időben, vagy szünidőben mennyit lehet.

Nálunk az utolsó akit érintett egy hét alatt letudta, csak időben kellett elosztania, hogy megfeleljen a szabályozásnak, de olyat is hallottam, hogy volt akinek leigazolták, hogy töltse ki, ahogy tetszik.

júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

"Van olyan iskola, ahol egy évben meg lehet csinálni az 50 órát egy helyszínen?"


Persze hogy van, sőt olyan iskola is van ahol fűvel-fával szerződést kötnek és 1 percet nem kell ingyen bohóckodniuk a gyerekeknek ;) Az osztálytársamnak vállalkozása van, leigazolták vagy 20 embernek hogy ledolgozták amit le kell úgy hogy 1 percet nem mozdultam ki, helyette a hűvös szobából pörgettem a GTA V onlinet meg a CS:GO-t mert egy legend gamer vagyok. Dolgozzon az aki életképtelen! :D

júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IgaziÚriember ***** válasza:
3%

"Van olyan iskola, ahol egy évben meg lehet csinálni az 50 órát egy helyszínen?"


Nem teljesen mindegy az hogy hány évre bontva papíroztatod le? Ledolgozni úgysem kell max akkor ha hátrányos helyzetű rokonságból származol ahol nincs 1 vállalkozó sem aki leadminisztrálná a semmit.

júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Központilag van szabályozva, hogy mennyit szabad dolgoznia a diáknak naponta/hetente életkortól függően, meg talán attól is, hogy szünidő van-e, meg hogy hétköznap-e vagy hétvégén, stb. Az érettségi elnök fogja ellenőrizni, és ha nincs rendben, nem bocsátható érettségire.
júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!